Wsparcie ambitnych projektów

Tworząc w 2016 roku Elastyczny Web Hosting, chcieliśmy udostępnić ludziom usługę, która pozwoli im rozwijać swoje projekty pozbawione troski o infrastrukturę serwerową oraz koszty. Obecnie z usług dhosting.pl korzysta 40 000 Klientów (11.2019 r.), a my postanowiliśmy wykonać kolejny krok rozszerzając skalę działania.

Właśnie ogłosiliśmy współpracę z fundacją Mam Marzenie, w ramach której wspólnie z naszymi Klientami, którzy identyfikują się z tym, w co wierzymy, będziemy spełniać marzenia dzieci związane z umożliwieniem im dostępu do nauki poprzez nowoczesny sprzęt lub aktywizację ich do przyszłego życia zawodowego.

Równolegle chcemy wspólnie z naszymi Klientami wspierać wyselekcjonowane projekty, których celem jest wsparcie szeroko rozumianej społeczności, która tworzy lub wykorzystuje strony internetowe.

Idealny projekt tworzy i udostępnia za darmo:
• Rozszerzenia dla stron WWW
• Grafiki
• Pluginy
• Materiały dla stron WWW
• Szablony
• Skrypty
• CMS

Sposób zbierania funduszy

Program wsparcia projektów powstających z myślą o społeczności, jest tworzony z myślą także o naszych Klientach i przy ich aktywnym udziale. Z tego też powodu dokonaliśmy ogromnych zmian w Programie Partnerskim. Od teraz, Klienci mogą decydować na co przeznaczają swoje prowizje (własne saldo prowizji, rabat dla poleconego, wsparcie fundacji Mam Marzenie lub pomoc w finansowaniu ambitnego projektu). Każdą inicjatywę, planujemy wspierać w pierwszym etapie działalności programu przez okres 3 miesięcy. Po upływie tego zakresu czasu, w ramach naszego Community będziemy publikować podsumowanie zebranych środków oraz informacje od zespołu danego projektu na temat dalszych planów rozwoju.

Wybór projektów

W związku z tym, że sukces akcji zależy od jakości danego projektu, postanowiliśmy oddać użytkownikom naszego Community decyzyjność w zakresie wyboru projektów. Obecny etap zgłoszeń i głosowania będzie prowadzony do 14.01.2020 r., a zwycięski projekt zostanie wybrany na podstawie liczby oddanych głosów. Do oddania swojego głosu nie trzeba posiadać zarejestrowanego konta Klienta w dhosting.pl.

Zgłoszenie własnego projektu

Jeśli prowadzisz lub planujesz stworzyć projekt, który wpisuje się w ideę wspierania społeczności, gorąco zachęcamy do zgłoszenia swojego projektu. Każda inicjatywa jest przez nas indywidualnie weryfikowana pod względem wpisywania się w cele, które chcemy realizować, dlatego szczególną uwagę warto przyłożyć do opisu projektu, jego celów, timeline i informacji o zespole za nim stojących.

Zweryfikowane zgłoszenia będą publikowane przez moderatorów na stronie https://dhosting.pl/community/projekty.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły