To już ponad dwa miesiące współpracy z Fundacją Mam Marzenie

Od momentu ogłoszenia strategicznego partnerstwa pomiędzy dhosting.pl Sp. z o.o. a Fundacją Mam Marzenie minęły już ponad dwa miesiące. Od 5 listopada 2019 roku tysiące użytkowników Programu Partnerskiego dhosting.pl, mogą przekazywać część swojej prowizji na działania statutowe Fundacji Mam Marzenie, która tylko przez te dwa miesiące spełniła marzenia wielu swoich podopiecznych.

5 listopada 2019 roku to wielki dzień w historii dhosting.pl – to właśnie wtedy odbyły się trzecie urodziny Elastycznego Web Hostingu, które świętowaliśmy w gronie naszych klientów oraz partnerów.

3WH

Na urodzinach Łukasz Gawior, dyrektor zarządzający dhosting.pl Sp. z o.o., ogłosił znaczną rozbudowę Programu Partnerskiego, a także poinformował o rozpoczęciu strategicznego partnerstwa z Fundacją Mam Marzenie. Na wydarzeniu pojawiła się Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie, Karolina Adamska-Woźniak, która opowiedziała obecnym o działalności fundacji. Bez żadnych wątpliwości była to najlepsza i najbardziej wzruszająca prezentacja poprowadzona tego dnia.

W czasie, gdy Karolina Adamska-Woźniak prowadziła swoją prezentację, wolontariusze fundacji nie próżnowali – spełniali marzenie Nataniela o wyjeździe nad ciepłe morze. Wybór padł na La Cala de Mijas w Hiszpanii.

Kochani, życząc Wam miłego dnia, dzielimy się z Wami uśmiechem naszego Marzyciela Nataniela, który w La Cala de Mijas w…

Opublikowany przez Fundacja Mam Marzenie Wtorek, 5 listopada 2019

Dzień później zakończyły się przygotowania do VI edycji „Kolacji Marzeń”. W ramach akcji istnieje możliwość wylicytowania spotkania i wspólnej kolacji z jedną z 32 gwiazd. Cały zysk z przeprowadzonej akcji trafia do Fundacji Mam Marzenie.

6-letnia Gabrysia odwiedziła słoneczną Grecję.

[Oddział Szczecin 🛳]

Dziś z pewnością poprawimy Wam nastrój naszym gorącym postem! ☀️🍍🌴Co można robić gdy za oknem…

Opublikowany przez Fundacja Mam Marzenie Czwartek, 7 listopada 2019

Pięcioro podopiecznych fundacji otrzymało komputery, troje całkowicie odmienione pokoje, a Wiktoria, Olaf i Tomasz cieszą się swoimi nowymi smartfonami. Mariusz, jako wielki fan Cristiano Ronaldo, poleciał na mecz Juventusu Turyn, Maja realizuje swoje kulinarne pasje w wyposażonej kuchni, Natan podziwiał ogromne monster trucki, a Oliwa rozwija swoje umiejętności przy pomocy nowej lustrzanki.

Fundacja Mam Marzenie zrealizowała już ponad 8500 marzeń.

„Jako dhosting.pl chcemy wspierać fundację w zakresie realizacji marzeń związanych z ich edukacją lub aktywizacją do przyszłego życia zawodowego, np. kupno komputera do nauki programowania lub tabletu graficznego do tworzenia ilustracji.” – mówi Rafał Kuśmider, prezes zarządu dhosting.pl Sp. z o.o..

Fundację Mam Marzenie można wesprzeć na kilka sposobów: spełniając marzenie jednego z podopiecznych, wpłacając określoną kwotę na konto, przekazując 1% podatku w rozliczeniu rocznym, zostając wolontariuszem lub dołączając do Programu Partnerskiego dhosting.pl, promując Elastyczny Web Hosting i przekazując część lub całość swojej prowizji na realizację działań prowadzonych przez Fundację Mam Marzenie.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły