Program Partnerski 2.0 – dlaczego to robimy?

Marzeniem moim i wszystkich współtworzących dhosting.pl już od pierwszych dni powstania marki, było dostarczać rozwiązania, z których sami chętnie chcielibyśmy korzystać, a to wszystko w duchu ambicji pomagania ludziom tworzyć wspaniałe projekty w Internecie. Co więcej, od początku chcieliśmy robić to przejrzyście, z dużą dozą otwartości i współpracy, bez przesadnej powagi i dystansowania się od ludzi, których korporacje często nazywają mechanicznie – klientami. Wręcz przeciwnie, zależy nam na skracaniu dystansu, tworzeniu partnerstwa, relacji i staramy spotykać się z Wami w połowie drogi, choć wiemy, że nie zawsze jest to dobrze odbierane. Niemniej to dla nas ważne, mówi kim jesteśmy i jak myślimy.

12 lat obecności na rynku hostingowym nauczyło nas wiele, szczególnie tego, że bywa nieprzyjemnym miejscem. Do tego wraz z naszym rozwojem, budowaniem skali, nie jest łatwo pozostać firmą przyjazną. Nasze starania raz na jakiś czas spotykają się z opinią marketingowych, ale zdeterminowani konsekwentnie od lat przykładamy wielką wagę do społecznych aspektów funkcjonowania prowadzonego biznesu.

Dokładamy starań, by zmieniać oblicze naszej branży, często uznawanej za zawiłą, wykorzystującą niewiedzę swoich klientów i mamiącą „obietnicą” minimalnych cen, za które trzeba zapłacić wysoką cenę po okresie promocji. Robimy to we współpracy z innymi firmami edukując i uświadamiając rynek, że można, a nawet trzeba inaczej – przejrzyście, przyjaźnie i otwarcie.

Sami również zmieniamy się wewnętrznie poszukując nowych dróg rozwoju, także w kwestiach kultury prowadzonej organizacji, podejścia do pracy, do siebie samych, pracując na wspólną atmosferę i tworząc przyjazną przestrzeń pracy.

Mamy świadomość, że dziś ludzie, nasi Partnerzy, Wy, oczekujecie od nas więcej. Nie chcecie tylko dobrze działającego produktu, wybieracie nasze usługi z różnych powodów, ale coraz częściej oprócz dobrych rozwiązań, oczekujecie idei i wartości, które równie dobrze rezonują z Waszym postrzeganiem świata, potrzebą otwartości i chęci uczestnictwa w czymś większym, wykraczającym poza okowy skostniałych korporacji.

Rozumiemy to, dlatego wciąż poszukujemy nowych dróg, które przybliżą nas do bycia firmą społecznie świadomą.

Rewolucja Programu Partnerskiego

nowy program partnerski

Jedną z takich dróg, jest rewolucjonizowanie – w naszym mniemaniu – sposobu, w jaki dziś patrzymy na Program Partnerski. Przebudowaliśmy go od podstaw dbając o przejrzystość i proste zasady. Każdy Partner dysponuje określoną prowizją procentową, którą może dowolnie dysponować na cele, które sam wybierze. Jednym z tych celów może być przekazanie kawałka, bądź całości prowizji na wsparcie fundacji Mam Marzenie lub wybrany projekt starający się stworzyć różnicę. Jesteśmy przekonani, że taka forma wsparcia spotka się z dużym zainteresowaniem, gdzie oprócz własnego zysku, możemy łączyć przyjemne z pożytecznym. To Wasza decyzja.

Więcej o nowym Programie Partnerskim: https://dhosting.pl/community/nowy-program-partnerski-w-dhosting-pl/

Fundacja Mam Marzenie

Częścią przebudowanego właśnie Programu Partnerskiego, jest również strategiczne partnerstwo z Fundacją Mam Marzenie, która od 2003 roku spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Fundacja spełniła już ponad 8500 marzeń chorych dzieci i jesteśmy niezwykle wdzięczni, że będziemy mieli okazję współpracować. W też możecie wesprzeć ten szczytny cel, zachęcamy do tego.

Więcej o fundacji w przeprowadzonej rozmowie: https://dhosting.pl/community/wywiad-fundacja-mam-marzenie/

Wspieranie ambitnych projektów

Wspólnie z naszymi partnerami chcemy wspierać wyselekcjonowane projekty, które zgłoszą swoje uczestnictwo i zostaną przez społeczność wybrane do wsparcia. Model zakłada, że wybrany projekt może być wspierany przez 3 mc, w tym celu każdy uczestnik PP może przeznaczyć dowolny kawałek swojej prowizji na wybrany projekt i dzięki temu przyczynić się do jego rozwoju. Projekty będą wyselekcjonowane przez społeczność i muszą wiązać się z Internetem.

Więcej o wspieraniu projektów: https://dhosting.pl/community/wsparcie-ambitnych-projektow/

Jestem przekonany, że wspólnie możemy robić wielkie rzeczy nie zapominając o swoich marzeniach i o marzeniach innych. Wierzymy w firmie, że nowe zmiany nie tylko ujednolicą i zadbają o przejrzystość całego Programu, ale też przyczynią się do realnego wsparcia ważnych i ciekawych celów od fundacji po wspaniałe projekty, które chcą realnie coś zmienić. Działajmy wspólnie!

Rafał Kuśmider wraz z całym zespołem dhosting.pl

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły