#6WH, czyli urodziny Elastycznego Web Hostingu! Zobacz, co przygotowaliśmy!

To już 6. urodziny Elastycznego Web Hostingu! Niektórzy mówią „starość nie radość”, ale to nieprawda, kiedy dojrzewasz jak wino – im starsze tym lepsze! Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby iść naprzód. Od początku Elastycznego Web Hostingu dodaliśmy ogrom ulepszeń, aktualizacji i nowych funkcjonalności, a w przyszłych latach nie zamierzamy zwalniać tempa!  

Urodzinowe akcje promocyjne 

Dla nowych Klientów przygotowaliśmy promocję na zakup Elastycznego Web Hostingu w cenie, jakiej jeszcze nie było! Urodzinowa zniżka sięga aż 80%! Dzięki niej możecie zamówić usługę za wyjątkową cenę 48 zł netto za rok.

Klienci, którzy posiadają już EWH, mogą skorzystać z super okazji na skalowanie – podwajamy każdą wpłatę na saldo elastycznego skalowania! Wpłata 100 zł netto, to aż 200 zł netto do wykorzystania!

Nie zapomnieliśmy również o Partnerach. W czasie trwania urodzinowych obchodów za każde polecenie EWH otrzymacie dodatkowo 40 zł do salda Programu Partnerskiego!

Wszystkie akcje trwają od 9:00 22.11.2022 r. do 24.11.2022 r. do godziny 23:59.

balony_6WH

Q&A z Waszymi pytaniami 

Z okazji 6. urodzin Elastycznego Web Hostingu przygotowaliśmy serię nagrań, na których przedstawiciele poszczególnych zespołów w dhosting.pl odpowiadali na pytania nadesłane przez Was za pomocą formularza. Pytań pojawiło się naprawdę wiele i dotyczyły one kwestii zarówno technicznych, marketingowych jak i organizacyjnych, a ich różnorodność przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!   

Na pytania w zależności od ich specyfiki odpowiadali:    

  • Rafał Kuśmidrer, CEO    
  • Szczepan Rędzioch, CTO 
  • Krystian Olszewski, Head of Support        

Nagrania będą pojawiać się na bieżąco od 22.11.2022 r. do 24.11.2022 r. na naszym Facebooku i Youtube

Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez zadawanie pytań przyczynili się do stworzenia powyższych Q&A. Z pewnością w przyszłości posłużą również nowym Klientom!   

Quiz na Instagramie 

Aby nieco urozmaicić nasze świętowanie przygotowaliśmy krótki quiz na Instagramie. Możesz wziąć w nim udział 24.11.2022 r., a pierwsze 6 osób, które odpowie poprawnie na wszystkie pytania, otrzyma upominek! Trzymajcie rękę na pulsie i pamiętajcie – kto pierwszy ten lepszy! Na Wasze odpowiedzi czekamy w wiadomościach.

1 Comment

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły