Elastyczny Web Hosting 2.0 – nowa platforma technologiczna

Elastyczny Web Hosting 2.0 to nowa platforma technologiczna, która w rewolucyjny sposób wpływa na szybkość wczytywania stron WWW na naszym hostingu przy zachowaniu dotychczasowego poziomu bezpieczeństwa, stabilności oraz oferty cenowej.

Projektując EWH 2.0 naszym celem było zbudowanie nowej infrastruktury, która znacząco wyprzedzi swoją poprzedniczkę pod kątem prędkości działania i możemy śmiało przyznać, że się nam to udało. Osiągnęliśmy zmianę czasu ładowania dla tej samej próbnej wersji strony z 0,8214 sekundy do 0,2646 – 68% wzrostu.

W połowie sierpnia zaprosiliśmy naszych klientów do migracji na Elastyczny Web Hosting 2.0. Do tej pory już ponad 5000 stron WWW przeszło na to nowe rozwiązanie. Była to dla nas niezwykle inspirująca podróż, w trakcie której przeprowadziliśmy dogłębną analizę każdego możliwego obszaru, aby dostarczyć usługę, na którą można liczyć.

Dlaczego warto przejść na EWH 2.0?

Wielu naszych klientów zgłosiło znaczącą poprawę czasu wczytywania stron internetowych po migracji na EWH 2.0. Nasza nowa platforma zapewnia zwiększoną wydajność nie tylko stron WWW, ale również zapleczy administracyjnych. Przekłada się to na zadowolenie odwiedzających, lepsze wyniki w wyszukiwarkach i efektywniejszą pracę przy zarządzaniu swoim serwisem.

Bez zmian dostarczamy elastyczne skalowanie zasobów serwera, co oznacza, że możecie dostosować zasoby hostingu do swoich rosnących potrzeb bez obawy o spowolnienia.

EWH 2.0 nie wiąże się z wyższą ceną ani zmianami w parametrach usługi, dlatego gorąco zachęcamy do migracji.

ZAPISZ SIĘ NA MIGRACJĘ

Dziękujemy za zaufanie, które wykazaliście przez te lata. To dla nas ogromna motywacja do ciągłego doskonalenia naszych usług. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące migracji lub potrzebujecie pomocy. nie wahajcie się z nami skontaktować.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły