Wydłużony backup i możliwość samodzielnego przywracania kopii w dPanelu!

Regularne kopie zapasowe zapewniają bezpieczeństwo Twoich danych przed ich utratą. Doskonale sprawdzają się również przy chęci przywrócenia, np. poprzedniej wersji strony przy popełnionym błędzie podczas wdrożenia czy wykonywanej aktualizacji na stronie. Bywa również tek, że podczas robienia porządków na skrzynce pocztowej dojdzie do usunięcia ważnych wiadomości. Dzięki backupom możesz bez problemu odzyskać swoje dane począwszy od stron WWW, przez pliki, bazy SQL, a na wiadomościach e-mail kończąc.  

Od jakiegoś czasu dochodziły od Was sygnały związane ze zwiększeniem liczby kopii zapasowych możliwych do utworzenia w ramach dostępnych usług. Idąc za Waszym głosem poświęciliśmy miesiące prac na przygotowanie infrastruktury, żeby móc spełnić Wasze oczekiwania.  

Backup wydłużony do 7 dni 

Z myślą o zapewnieniu jak największego bezpieczeństwa Waszych danych zwiększyliśmy liczbę kopii zapasowych poczty w usłudze Elastycznego Web Hostingu do 7 dni. Dzięki tym zmianom z pewnością wybierzesz spośród dostępnych kopii tę, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom w danym momencie.   

Klienci Poczty Biznesowej również mają możliwość przywracania kopii bezpieczeństwa z 7 dni, co znacząco wpłynie na bezpieczeństwo i komfort pracy Klientów i przedsiębiorstw, których poczta jest głównym filarem działania.   

Dodatkowo 7-dniowym backupem objęte są również pliki, SQL oraz niezmiennie strony WWW.  

Przywracanie backupu plików z poziomu dPanelu 

W dPanelu pojawiła się również możliwość samodzielnego przywracania kopii zapasowych plików za pomocą kilku kliknięć – nie będzie wymagany kontakt z supportem. Mamy nadzieję, że to udogodnienie szczególnie docenią osoby intensywnie pracujące nad swoimi projektami, dla których naprawianie błędów niemal w czasie rzeczywistym jest podstawą pracy.  

Przygotowanie infrastruktury pod rozszerzenie usługi backupu było procesem bardzo złożonym, jednak cieszymy się, że możemy nieustannie zmieniać się dla Was na lepsze. Obecnie każda z dostępnych usług w dhosting.pl dysponuje możliwością przywracania kopii zapasowych z czasu nie krótszego niż 7 dni.  

2 Comments

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły