Finał akcji edukacyjnej #zostańwdomu

Nasza akcja edukacyjna #zostańwdomu dobiega końca i jest nam niesamowicie miło, że tak wiele osób mogło z niej skorzystać rozwijając swoje umiejętności i pasje powiązane z Internetem.

Obecna sytuacja na świecie wpłynęła na wiele dziedzin naszego życia. Zmianie uległy warunki pracy – coraz więcej firm zmuszonych zostało do przeniesienia swojej działalności do Internetu. Nasze życie towarzyskie również musiało się zmienić. Żeby chronić siebie i innych musieliśmy zostać w domu.

W tym trudnym czasie postanowiliśmy wesprzeć młodych ludzi wiążących swoja przyszłość z branżą IT. Udostępniliśmy im za darmo naszą infrastrukturę, by mogli rozwijać swoje projekty. A wszystko to nie wychodząc z domu.

Przez rok, w ramach naszej akcji edukacyjnej Zostań w domu, kilkuset uczniów i studentów korzystało z Elastycznego Web Hostingu za darmo. Pozwoliło im to realizować własne pomysły i urozmaiciło wieczory spędzane w domu. Do ich dyspozycji byli także branżowi eksperci, którzy oddali swój czas, by za darmo odpowiadać na pytania i dzielić się swoją wiedzą.

Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie wielu młodych ludzi zdobyło pierwsze doświadczenie w tworzeniu, utrzymaniu i promocji własnych strony WWW. Na pewno jeszcze o Was usłyszymy – nie przestawajcie spełniać marzeń i realizować ambicji tworzenia wspaniałych projektów w Internecie! Dziękujemy, za ten czas i cieszymy się, że byliście z nami.

1 Comment

  1. O nie! Przeoczyłem taką fajną akcję, a akurat mógłbym się załapać, gdyby nie moje gapiostwo. Czy planujecie coś podobnego na ten rok? W końcu nadal siedzimy w domach :)

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły