Razem spełniliśmy marzenie Martyny, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie!

Jako świadoma społecznie firma chętnie angażujemy się we wspieranie wartościowych inicjatyw. Robimy to z dwóch powodów: by realnie pomagać oraz by naszym postępowaniem pokazywać wszystkim, że można i warto to robić. W tym celu ponad dwa lata temu w ramach Programu Partnerskiego podjęliśmy współpracę z Fundacją Mam Marzenie. Każdy Partner dhosting.pl może przekazywać dowolną cześć swojej prowizji na wsparcie Fundacji w realizacji marzeń jej podopiecznych. Oto, jak razem spełniliśmy marzenie Martyny.

Wybór marzenia

Cały proces rozpoczyna się od wyboru marzenia. To chyba najtrudniejsze zadanie. Fundacja spełniła już ponad 9 tys. dziecięcych marzeń, ale tych oczekujących na „adopcję” ciągle przybywa. Kierując się ideami dhosting.pl szukaliśmy marzenia, które związane będzie z edukacją lub aktywizacją do przyszłego życia zawodowego. Chcemy wspierać dzieci i nastolatków w sposób, który będzie mieć realny wpływ na ich przyszłość. Dlatego właśnie poruszyła nas historia Martyny.

Marzycielka Martyna

Naszą bohaterką została 15-letnia Martyna. Niezwykle radosna i uśmiechnięta dziewczyna, której pasją jest rysowanie i grafika. W przyszłości planuje zostać architektem i właśnie tej przyszłości dotyczyło jej marzenie. W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, aby móc się rozwijać i w dorosłym życiu konkurować na rynku pracy nawet największy talent, jaki niewątpliwie posiada Martyna, potrzebuje wsparcia technologicznego. Nasza bohaterka dobrze o tym wie, dlatego też pragnęła otrzymać tablet z rysikiem, by móc w profesjonalny sposób realizować swoje projekty. Tak duża świadomość i chęć rozwoju zawodowego u tak młodej osoby bardzo nam zaimponowały i właśnie dlatego postanowiliśmy przyczynić się do spełnienia jej marzenia.

Przygotowanie niespodzianki

Po wybraniu marzenia do adopcji, nasza rola polegała na przekazaniu środków finansowych na jego realizację. Wszystkim zależało, aby Martyna otrzymała sprzęt z prawdziwego zdarzenia, dlatego przeznaczyliśmy na niego fundusze zebrane w Programie Partnerskim oraz sami dołożyliśmy dwa razy tyle. Chcielibyśmy, żeby nasi Partnerzy, którzy angażują się w pomoc Fundacji wiedzieli, że jesteśmy w tym razem. Jako firma nie ograniczamy się tylko do mówienia o pomaganiu i zbieraniu środków od innych – sami też sięgamy do własnej kieszeni. Dzięki temu czujemy, że razem jako społeczność dhosting.pl pomogliśmy Fundacji spełnić marzenie.

Wręczenie prezentu

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie w porozumieniu z rodzicami Martyny wybrali termin wręczenia prezentu. Nie lada wyzwaniem było utrzymanie całego przedsięwzięcia w tajemnicy. Rodzice dziewczynki musieli się sporo natrudzić, aby córka niczego nie podejrzewała i udało się! To była prawdziwa niespodzianka! Oto, jak ten wspaniały moment opisali wolontariusze:

Martyna jest zachwycona sprzętem, który otrzymała. Wierzymy, że dzięki spełnieniu tego jednego marzenia dziewczyna zrealizuje też kolejne, a w tym to najważniejsze o zostaniu architektem.

Dziękujemy!

Osób, którym należą się podziękowania jest wiele! Dziękujemy każdemu Partnerowi, który przekazuje część swojej prowizji Fundacji. Nawet najmniejsza kwota pomnożona przez liczbę Partnerów daje w efekcie sporą sumę. Razem możemy więcej!

Swoje podziękowania dla naszej firmy i naszych Partnerów przekazała także Fundacja Mam Marzenie. Otrzymaliśmy taki oto dyplom:

Jednak te najbardziej wzruszające podziękowania pochodzą od naszej bohaterki, która nadal nie może uwierzyć, że udało nam się spełnić jej marzenie.

Martyno! Jak widzisz marzenia się spełniają. Nie zwalniaj w drodze do realizacji kolejnych. Trzymamy kciuki!

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły