Współpraca z Posadzimy.pl – wspólnie wspieramy zalesianie Polski 

Zwiększanie drzewostanu w Polsce to jedna z ważniejszych inwestycji w nasze otoczenie. Drzewa zapewniają nie tylko piękne krajobrazy, ale także przynoszą wiele korzyści prośrodowiskowych. W trosce o naszą wspólną przyszłość podjęliśmy współpracę z organizacją Posadzimy.pl, która aktywnie zwiększa zalesienie Polski. W związku z tym członkowie Programu Partnerskiego mogą przeznaczać wybraną część swojej prowizji na wsparcie tej inicjatywy.

Jak możesz wesprzeć Posadzimy.pl?  

Aby sadzić drzewa z Posadzimy.pl, wystarczy dołączyć do Programu Partnerskiego, polecać usługi prowizyjne, a część punktów procentowych posiadanych w ramach aktualnego poziomu partnerstwa przydzielić na ten cel. Dzięki temu wybrany przez Ciebie procent prowizji przekazywany będzie na nowe sadzonki!

Screeashot z panelu administracyjnego pokazujący, w którym miejscu można zmienić podział prowizji w Programie Partnerskim.

Dlaczego warto angażować się w takie inicjatywy?

Zaangażowanie w tworzenie zielonych przestrzeni przynosi szereg korzyści. Drzewa nie tylko produkują tlen i oczyszczają nasze powietrze – stabilizują również klimat, poprawiają jakość gleby i chronią ją przed erozją. Dodatkowo angażowanie się w takie inicjatywy świetnie wpisuje się w dbanie o zrównoważony rozwój i społeczną odpowiedzialność biznesu.

Dlatego zachęcamy do aktywnego wspierania akcji w ramach Programu Partnerskiego. To świetna okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym – razem możemy robić rzeczy, które mają znaczenie!

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły