Z dumą witamy nowy dPanel 3.5

Ideą dhosting.pl od zawsze jest stawianie na rozwiązania autorskie, które dają twórczą swobodę i nie ograniczają możliwości rozwoju zarówno nam jak i Tobie. Dlatego właśnie stworzyliśmy panel administracyjny, który scala wszystkie opracowane przez nas rozwiązania i usługi takie jak chociażby unikatowy Elastyczny Web Hosting. I było to świetne rozwiązanie. Jednak my nie lubimy stać w miejscu i chcemy nieustannie rozwijać się dla Ciebie, a dzięki temu, że panel jest naszym własnym dziełem, możemy to robić bez żadnych ograniczeń.

dPanel 3.5 – dodawanie nowej strony i instalacja aplikacji

Korzystając z własnego doświadczenia i wsłuchując się w Twoje potrzeby postanowiliśmy stworzyć nową wersję dPanelu, która będzie jeszcze lepiej dopasowana do naszego hostingu i Twoich oczekiwań. Gdzie łatwo i szybko znajdziesz zarządzanie zasobami, ustawianie limitów, sprawdzenie statystyk, czyli wszystko to, co czyni naszą usługę wyjątkową. Dziś, z dumą prezentuję Ci nowy dPanel 3.5, którego prostota i funkcjonalność jest potwierdzeniem tego, w co wierzymy w dhosting.pl.

Może korzystasz już, w ramach testów z nowego dPanelu i znasz już większość ulepszeń oraz nowych rozwiązań. Chciałbym jednak zebrać tu kilka najistotniejszych zmian, które sprawiają, że dPanel jest jednym z powodów dla których Klienci zostają z nami na dłużej.

  • Nowy, bardziej intuicyjny interfejs dPanelu. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego dużo uwagi poświęciliśmy wyglądowi każdego elementu panelu. Przebudowaliśmy go gruntownie, biorąc pod uwagę także informacje, które otrzymaliśmy od naszych Klientów. Celem było ułatwienie poruszania się i umieszczenie najważniejszych opcji w widocznych miejscach. Stworzyliśmy także nowy widok Pulpitu, a w nim m.in. poprawiony box z płatnościami i informacje o niezapłaconych fakturach. Taka organizacja przestrzeni usprawni zarządzanie usługą.
  • Dostosowanie dPanelu do urządzeń mobilnych. W dzisiejszym świecie coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych. Dlatego kluczowe jest by móc zarządzać swoja usługą hostingową w każdym momencie i z dowolnego urządzenia. Widok nowego dPanelu jest w pełni dostosowany do różnych wyświetlaczy. Dzięki temu, nawet kiedy nie masz dostępu do komputera, szybko i łatwo skorzystasz z dPanelu 3.5 na telefonie czy tablecie, który dziwnym trafem zawsze jest pod ręką. 
  • Szybkość dPanelu. Wiemy jak ważne jest szybkie zarządzanie usługą dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by nowa wersja znacznie przyspieszyła. Dzięki niezliczonym optymalizacjom dPanel 3.5 pozwala na wykonywanie operacji nawet do dziesięciu razy szybciej niż w wersji poprzedniej. Zmianę odczują wszyscy Klienci, ale zapewne najbardziej ci, którzy posiadają wiele stron czy baz danych. Kontynuując temat szybkości, dodaliśmy konfigurację Redis w opcjach zaawansowanych. Dostępność tej nowoczesnej bazy danych zdecydowanie wpłynie na szybkość i wydajność, tym razem nie samego dPanelu, ale Twoich stron internetowych.
  • Korzystanie z pomocy. Zależy nam by wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom i ewentualnym problemom dlatego ułatwiliśmy korzystanie z pomocy. Dodaliśmy podział na kategorie oraz wyświetlanie podpowiedzi artykułów z bazy pomocy podczas pisania zgłoszeń. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej znajdziesz potrzebne informacje.
  • Dodawanie własnych opisów. Nie jest to może spektakularna zmiana, ale jest to coś o co prosili nasi Klienci, a dla nas ważne jest ich i Twoje zdanie. Dlatego też stworzyliśmy możliwość dodania własnych opisów przy tworzeniu nowych elementów. 

Poprawiliśmy także bugi powstałe przy wcześniejszych aktualizacjach i błędy, które zgłaszane były podczas testów. Nowy dPanel jest już dostępny tutajWięcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj.

Ponad 14 lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że na dłuższą metę nie da się sprostać wymaganiom Klientów korzystając z gotowych rozwiązań. Dlatego jestem przekonany, że stworzony przez nasz panel jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie i wpisuje się w nasze wspólne idee. Nie przedłużając, zapraszam do sprawdzenia dPanelu 3.5 już teraz. 

P.S. Poprzednia wersja dPanelu będzie jeszcze czasowo dostępna pod adresem stary.dpanel.pl, ale zachęcamy do zaprzyjaźnienia się od razu z nową wersją.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
189ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły