Kooperacja – nowy moduł do wspólnej pracy nad ambitnymi projektami

Budując platformę dhosting.pl staramy się patrzeć na realne potrzeby użytkowników, a nasze produkty mają być odpowiedzią na ich codzienne wyzwania i bolączki. Elastyczny Web Hosting pomógł już w obsłudze setek tysięcy stron internetowych oraz zapewnił spokojny sen ich właścicielom. W dalszym ciągu kultywujemy tę wizję rozwoju produktu, dlatego opracowaliśmy nową funkcjonalność, którą dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy! :)

Kooperacja to nowy moduł, który został stworzony z myślą o web developerach i ma wspomóc ich w obsłudze setek projektów realizowanych dla klientów czyli właścicieli stron internetowych.  

Widok listy kont udostępnionych w module Kooperacja.

🆕 Tworzenie nowych kont z poziomu dPanelu.

Zależy nam na maksymalnym uproszczeniu pracy nad nową stroną internetową Twojego klienta, dlatego dodaliśmy możliwość zakładania nowego konta hostingowego bezpośrednio z dPanelu.

W trakcie jego tworzenia wprowadzasz wyłącznie login i hasło. Pozostałe dane konta jak np. imię, nazwisko, czy nr telefonu pobieramy i uzupełniamy automatycznie z Twojego konta.

Proces zakładania nowego konta w ramach modułu Kooperacja.

🆕 Darmowy hosting na 30 dni i prowizja za opłacenia

Każde utworzone przez Ciebie konto w module Kooperacji jest aktywne przez 30 dni całkowicie za darmo. W tym czasie możesz spokojnie tworzyć projekt ze swoim klientem bez martwienia się o płatność.Po zakończeniu projektu i jego rozliczeniu, gdy konto zostanie opłacone (przez właściciela strony) automatycznie otrzymasz od nas prowizję w ramach Programu Partnerskiego. Aby otrzymać prowizję nie trzeba wprowadzać kodu rabatowego, ani być członkiem programu partnerskiego, te operacje wykonywane są automatycznie w ramach mechanizmów modułu Kooperacji.

Jak uzyskać prowizję za opłacone konto ?

  1. Załóż nowe konto w module kooperacja
  2. Stwórz projekt/stronę dla swojego klienta w ciągu 30 dni.
  3. Gdy już rozliczysz się ze swoim klientem, przekaż mu dostęp do tego konta (korzystając z funkcjonalności “Przekazanie konta” z poziomu dPanelu)
  4. Gdy przekazanie konta zostanie zakończone, Twój klient będzie mógł opłacić usługę na 12 miesięczny okres abonamentowy (ma na to 30 dni, od daty ważności usługi)
  5. Po opłaceniu konta (przez Twojego klienta), w zakładce Program Partnerski automatycznie pojawi się prowizja za to konto.
  6. Prowizja będzie naliczona za pierwsze oraz drugie opłacenie usługi hostingowej.
Po przekazaniu konta, dane takie: jak adres e-mail oraz numer Pesel/NIP muszą różnić się od danych Twojego konta. Jeżeli w/w dane będą takie same, prowizja nie zostanie przyznana.

🆕 Dodatkowe informacje o kontach Twoich klientów.

Rozbudowaliśmy podstawowe statystyki usług, dla kont utworzonych w module Kooperacja. Teraz możesz z poziomu swojego konta sprawdzić m.in: do kiedy konto jest ważne, kiedy ostatni raz logowano się na nie a także liczbę usług, które są na nim aktywne.

W module zaimpementowaliśmy także obsługę gravatarów. Jeżeli Twój adres e-mail lub adres e-mail właściciela strony ma dodany gravatar, to zobaczysz go na liście kont uprawnionych. 

Przykładowe konto klienta z modułu Kooperacja.

Usprawniliśmy także nawigację między kontami abyś zawsze wiedział, na którym koncie właśnie dokonujesz zmian. Przechodząc teraz na konto klienta z modułu kooperacja, zobaczysz dodatkową belkę ponad górnym menu nawigacyjnym.

Nowe oznaczenie zalogowania na konto klienta.

🆕 Przekazywanie kont utworzonych w module kooperacja.

Uprościliśmy proces przekazania konta i dostępu do niego
Po realizacji i zamknięciu rozliczenia ze swoim klientem w prosty sposób przekażesz mu usługę.

W modułu kooperacja wybierz opcje przekazania konta a następnie na formularzu wprowadź adres email właściciela strony. Gdy Twój klient odbierze zaproszenie, zostanie poproszony o:

  • ustawienie nowego hasła do konta, 
  • podanie swoich firmowych danych,
  • ewentualną zmianę Twoich aktualnych uprawnień do konta.

Po przejęciu własności konta, Twój klient będzie miał możliwość opłacenia usługi na 12-miesięczny okres abonamentowy, a faktura za usługę zostanie wystawiona już na jego dane.

Proces przekazania konta od Web developera do właściciela strony.

Aby móc zakładać konta dla swoich Klientów, musisz mieć konto z aktywną usługą EWH. Jeśli chcesz tylko powiązać Wasze konta, posiadanie usługi nie jest konieczne.

Zależy nam na stałym dopracowywaniu modułu Kooperacji, dlatego jeśli masz uwagi dotyczące UI/UX lub propozycje rozszerzenia funkcjonalności, napisz do nas na platforma@dhosting.pl. Im więcej wiadomości, tym lepiej będziemy w stanie nadawać priorytety zgłoszeniom i lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

POZNAJ KOOPERACJĘ lub ZAŁÓŻ NOWE KONTO

Zachęcamy również do komentowania nowego modułu na naszej grupie na Facebooku, gdzie w sposób bezpośredni możemy przedyskutować poszczególne uwagi i propozycje. :)

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły