Program Partnerski nie rozmienia się na drobne – otrzymuj 200 zł za każde polecenie

Z okazji niedawno obchodzonych 5 urodzin EWH przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych Partnerów i tych, którzy chcieliby dołączyć do Programu. To coś, czego w dhosting.pl jeszcze nie było. Do 22.12. Prowizję za polecanie naszych usług zwiększamy każdorazowo do 200 zł netto.

Dlaczego to robimy? Wiemy, że do sukcesu EWH znacząco przyczynił się Program Partnerski. Dzięki poleceniom codziennie wzrasta liczba zadowolonych Klientów nie tylko EWH, ale od niedawna także Poczty Biznesowej. W ten sposób chcieliśmy podziękować za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie oraz zachęcić kolejne osoby do dołączenia i promowania naszych usług.

Zyskaj 200 zł niezależnie od poziomu partnerskiego

W naszym Programie oferujemy procentową, progresywną prowizję. Oznacza, to, że zysk Partnera to procent wartości usługi zakupionej przez poleconego Klienta. Wartość procentowa w momencie przystąpienia wynosi 25%, a następnie wzrasta wraz z liczbą uzyskanych poleceń. Podczas naszej akcji każda prowizja niższa od 200 zł, zostanie przeze mnie zwiększona do tej kwoty niezależnie od poziomu, na którym się znajdujesz.

To, jak korzystna jest nasza promocja najlepiej zobrazuje przykład. Oto, jak wygląda standardowy zysk z prowizji w przypadku polecenia jednemu Klientowi Elastycznego Web Hostingu (koszt 240 zł netto) na każdym z poziomów w zestawieniu z obecną, zwiększoną prowizją.

Poziom
Procent prowizji
Kwota standardowa
Kwota podczas promocji
BRONZE
0-9 poleceń
25%
60 zł
200 zł
SILVER
10-29 poleceń
30%
72 zł
200 zł
GOLD
30-49 poleceń
35%
84 zł
200 zł
PLATINUM
od 50 poleceń
40%
96 zł
200 zł
DIAMOND
indywidualne ustalenia
45%
108 zł
200 zł

Podawane ceny stanowią kwotę netto.

Jak widzisz podczas naszej akcji możesz uzyskać nawet 140 zł netto więcej za jedno polecenie Elastycznego Web Hostingu.

Dołącz i zyskuj 200 zł za polecenie

Nasza akcja dotyczy nie tylko obecnych Partnerów, ale także wszystkich osób, które dołączą do Programu w trakcie jej trwania. Przystępując automatycznie znajdujesz się na poziomie BRONZE i od tego momentu aż do końca promocji (czyli 22.12.21) będziesz otrzymywać 200 zł za polecenie. To aż 140 zł więcej niż zwykle.

Otrzymuj zwiększoną prowizję od każdego zakupu

Akcja promocyjna dotyczy każdego pierwszego zakupu dokonanego w czasie jej trwania. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Prowizja zostanie przeze mnie osobiście zwiększona do 200 zł niezależnie od tego, czy uzyskasz 10 czy 50 nowych poleceń. To świetny moment, żeby dołączyć do Programu oraz by mocno zaangażować się w promowanie i zdobyć bonusowe środki.

Prowizja wysokości ponad 83% wartości usługi Elastycznego Web Hostingu

Tak wysokiej prowizji w historii dhosting.pl jeszcze nie było. Niełatwo też znaleźć równie korzystną ofertę na rynku. Podczas promocji wysokość prowizji, którą otrzymujesz to 200 zł od kwoty 240 zł. Wynosi ona zatem ponad 83% wartości Elastycznego Web Hosting. Śmiem twierdzić, że to w tym momencie najwyższa procentowo prowizja za polecenie hostingu na rynku.

Polecaj EWH oraz Pocztę Biznesową i zyskuj więcej

Niedawno do Programu Partnerskiego dołączyła także nasza nowa usługa Poczty Biznesowej, co daje dwa razy większe szanse na uzyskanie nowego Klienta i prowizji, gdyż promujesz nie jedną a dwie usługi. Twój zysk naliczany jest zawsze niezależnie od tego, czy Klient wybierze jedną czy obie usługi.

Jeśli przed upływem okresu prowizyjnego Klient, który z Twojego polecenia zakupił EWH, zamówi także Pocztę Biznesową, to od tej transakcji również otrzymasz prowizję. Szczegółowe informacje dotyczące domawiania usług i ich prowizji znajdziesz w regulaminie.

W momencie, kiedy kwota prowizyjna będzie wyższa niż 200 zł, co może mieć miejsce w przypadku zakupu większych pakietów Poczty Biznesowej lub połączonego zakupu Poczty i EWH, to zostanie Ci naliczona kwota zgodna z Twoim poziomem partnerstwa. Jak widzisz nasza akcja promocyjna zawsze działa na Twoją korzyść.

W czasie promocji nadal możesz rozdzielić prowizję na 3 cele

Podczas promocji zasady podziału Twojej prowizji nie ulegają zmianie. Nadal możesz ją rozdysponować dowolnie na 3 cele. Możesz wpłacić kwotę na swoje konto, przygotować rabat o wybranej wysokości dla Klienta, aby zachęcić go do skorzystania z Twojego polecenia oraz przekazać środki na wsparcie celów Fundacji Mam Marzenie, z którą współpracujemy od ponad 2 lat. Działania te wykonujesz w obrębie dotychczasowo posiadanych punktów procentowych zgodnych z Twoim poziomem.

Wykorzystaj ten moment i zaangażuj się w polecanie EWH oraz Poczty Biznesowej! Dołącz do Programu Partnerskiego już dziś.

Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się w regulaminie.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
192ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły