Program Partnerski, jako skuteczny i łatwy sposób na dodatkowy dochód w firmie

Przedstawiamy Wam nowy, testowy cykl rozmów na tematy zagadnień związanych z usługą hostingową i jej okolicami. Cykl nazwaliśmy „przewrotnie” #rozmowyDH, będziemy zapraszać do rozmów naszych klientów, partnerów i firmy, z którymi współpracujemy. Chcemy szczególnie pokazać samych ludzi, liderów, twórców, słowem osoby, które stoją za sukcesami swoich firm.

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na rozmowę z Krzysztofem Kowalskim, szefem Astrabit, firmy która od kilkunastu lat z powodzeniem działa w obszarze kompleksowego projektowania i wdrażania stron internetowych. Firma ma na swoim koncie ponad 1300 projektów i setki zadowolonych klientów, a od kilku lat korzysta z Elastycznego Web Hostingu. Porozmawiamy ogólnie o naszej współpracy i przemyśleniach związanych z Programem Partnerskim, z którego z powodzeniem korzysta. Zapraszam.

Opowiedz o swojej firmie, czym się zajmujecie, jak wygląda Wasza praca, podejście i może wartości, którymi się kierujecie?

Krzysztof Kowalski: Nasza firma, Astrabit, z siedzibą w Krakowie, działa już od wielu lat na rynku w branży IT w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych, sklepów online oraz witryn internetowych. Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań informatycznych dla małych i dużych przedsiębiorstw, rozpoczynając od zakupu i rejestracji domeny, poprzez zapewnienie odpowiedniego hostingu, a kończąc na uruchomieniu w pełni działającej witryny. W firmie, największą uwagę przykładamy do jakości obsługi naszych klientów i dostosowania usług do ich niestandardowych potrzeb. To klient jest dla nas najważniejszy o każdej porze dnia. Takie podejście pozwoliło nam na wypracowanie wzorowej opinii wśród dotychczasowych partnerów i zadowolenia przekazywanego z ust do ust pocztą pantoflową. Wychodzimy z założenia, że współpraca z innymi przedsiębiorstwami będzie efektywna tylko wtedy, gdy mają one cel zbieżny z naszym. Musimy razem patrzeć w jednym kierunku. To stanowi dla nas ważną kwestię, również w obszarze współpracy z Wami. ☺

Dlaczego korzystacie z Elastycznego Web Hostingu, co Was przekonało do tej usługi?

K.K.: Przez 11 lat naszej działalności doświadczyliśmy współpracy z wieloma firmami hostingowymi. Niestety, właściwie za każdym razem kończyło się tak samo – brak stabilności, ciągłe awarie, brak kontaktu, a czasem nawet szacunku do klienta. Jako firma tworząca witryny internetowe, na piedestał postawiliśmy klienta i jego zadowolenie. Tego też oczekiwaliśmy od hostingodawcy, który miałby obsługiwać naszych partnerów… jak się okazało, znalezienie firmy o podobnych wartościach, to nie lada wyczyn.

Na dhosting trafiliśmy przez przypadek. Oferowane darmowe 14 dni testowych pozwoliło nam kolejny raz zaryzykować i przetestować usługę. Przyznam szczerze, że po dotychczasowych doświadczeniach nie spodziewaliśmy się niczego nowego, ale zostaliśmy miło zaskoczeni. Urzekła nas prostota i intuicyjność panelu, a także możliwość edycji wielu elementów z jego poziomu. Olbrzymi plus stanowił także prężnie działający HelpDesk i sposób obsługi klienta. Był pełny szacunku i serdeczny. Właśnie dlatego wybraliśmy dhosting i współpracujemy z nim już 4 lata.

Elastyczny Web Hosting daje naszym klientom olbrzymią swobodę, pozwala płacić jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby. To oferta skrojona do indywidualnych potrzeb.

Jesteście naszym zaufanym Partnerem, uczestniczycie w Programie Partnerskim, powiedz co przemawiało za wyborem akurat naszego modelu współpracy?

K.K.: Wasz model partnerski jest bardzo prosty i korzystny również dla nas – wystarczy, że polecisz usługę Elastycznego Web Hostingu i dostajesz 30% za pierwszy rok, jeśli klient opłaci usługę na kolejny rok, dostaniemy 20% (95% przedłuża na kolejny). Nasza firma, świadcząc usługi tworzenia witryn internetowych szczególną uwagę przywiązuje do jakości. Na swoje opinie pracujemy ciężko ponad 10 lat, współpracując zarówno z gigantami, jak AGH, czy Tauron oraz z mniejszymi przedsiębiorstwami. Zależy nam na 100% zadowoleniu klientów. Polecanie przez nas hostingu niespełniającego naszych standardów z zasady nie może się udać – nie możemy się wstydzić naszych decyzji. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z dhosting również poprzez Program Partnerski – polecając Wasz hosting nie musimy się wstydzić i jeszcze na tym zarabiamy. Win-Win. ☺

Promujecie w jakiś sposób nasz hosting? Jak dużo czasu zajmuje Wam obsługa tego procesu i co na tym zyskaliście?

K.K.: dhosting promujemy przy każdym kontakcie z klientem, polecając mu Waszą ofertę. Usługa Elastycznego Web Hostingu jest na tyle uniwersalna, że odpowiada na potrzeby niemal każdego, a to wiele ułatwia. Obsługa stworzenia konta, podpięcia domeny + wgranie plików na FTP zajmuje nam średnio 10-15 minut. Dzięki temu mamy czas na skupieniu się na swojej pracy, a nie martwieniu się, że coś nie działa, bądź serwer jest niekompatybilny. Z dhosting śpimy spokojnie, a to ważne, bo Program Partnerski stanowi dodatkowy, kilkuprocentowy dochód firmy, jednocześnie nie chcemy poświęcać na jego obsługę zbyt wiele czasu. W tym wypadku działo to praktycznie samoczynnie, a to znaczy, że sam proces jest dla nas niemal bezobsługowy. To bardzo łatwy zarobek. 

Opowiedz chwilę o tym, jak przebiega dotychczasową współpraca?

K.K.: Po 4 latach mogę śmiało powiedzieć, że współpraca z dhosting układa się na najwyższym poziomie. Wiadomo, jak w każdej firmie zdarzają się czasem chwile, w których coś się zepsuje. Powiem jednak, że na podstawie tych kilku lat mogę wysnuć wnioski, że dhosting w sytuacjach kryzysowych staje na wysokości zadania. Problem zazwyczaj rozwiązany jest od ręki, a informacje dotyczące ewentualnych problemów przekazywane są bardzo szybko. Na teraz mamy ponad 100 założonych kont hostingowych, które powstały z naszej inicjatywy w ramach Programu Partnerskiego. Wśród tych 100 kont, ani jeden klient nie narzekał na usługi hostingu. To tylko dla nas kolejny dowód na to, że ta współpraca ma sens!

Masz jakieś podpowiedzi dla tych wszystkich, którzy chcieliby zacząć współpracę afiliacyjną?

K.K.: Jeśli chcecie się skupić na swoim biznesie i nie denerwować się, że ciągle coś nie działa, to dhosting jest dla Was. Ta firma, to jedna z niewielu, która nie przeszła w tryb korporacyjny, zadaniowy, która otwarta jest na dialog z klientem i jego potrzeby. Wątpię abyście znaleźli kogoś lepszego. Kogoś kto będzie wart zaufania i nie zawiedzie Was o żadnej porze dnia i nocy. Program afiliacyjny oferowany przez dhosting, to oferta obopólnej korzyści, która niemal nie wymaga dodatkowego nakładu pracy, czy czasu. My, po latach współpracy możemy zapewnić, że nie powstydzicie się współpracy z dhosting.

Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów oraz kolejnych lat owocnej współpracy.

 

Na skróty:

  1. Partnerzy.
  2. Program Partnerski.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły