full time

Copywriter

Warszawa / Kraków / Praca zdalna

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • opracowywanie i redagowanie angażujących treści w obrębie serwisów dhosting.pl,
  • tworzenie koncepcji kreatywnych dla komunikacji,
  • dbanie o jakość contentu i działań reklamowych,
  • wymyślanie najlepszych sposobów aktywacji oraz przygotowanie bieżącej komunikacji w social media,
  • śledzenie trendów rynkowych,
  • ścisła współpraca z działem marketingu,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Co musisz umieć:

  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • lekkie pióro;
  • doskonała znajomość zasad gramatycznych j. polskiego;
  • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych, samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • zespołowość;
  • kreatywność i nieszablonowe podejście;
  • umiejętność zwracania uwagi na detale;
  • bardzo dobra znajomość trendów oraz obsługi kanałów social media.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi – Jira, Confluence;
  • znajomość branży hostingowej i SEO.

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w stabilnej firmie z 17-letnią tradycją i wieloma sukcesami w branży;
  • dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę, zlecenie lub B2B;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • służbowy komputer;
  • niekorporacyjną atmosferę: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu;
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • dobrze skomunikowane biuro w Warszawie lub Krakowie.