30 dni Gwarancji Zwrotu Pieniędzy

Usługa hostingowa składa się z wielu elementów, które jako nowy Klient musisz zweryfikować. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego robimy wszystko, żeby ta weryfikacja przebiegła pomyślnie, a nasze usługi spełniały Twoje oczekiwania.

Misją naszej firmy jest pomoc ambitnym ludziom w tworzeniu wspaniałych projektów na całym świecie. Ich fundamentem jest bez wątpienia infrastruktura IT. Przez 30 dni korzystaj w pełni z naszych usług i sprawdzaj ich możliwości. W razie pytań lub wątpliwości nasza Magiczna Obsługa Klienta jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli z jakichkolwiek powodów postanowisz zrezygnować z naszych usług w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy Ci w pełni poniesione koszty bez żadnych zobowiązań.

Zasady

1. Aby skorzystać z 30 dniowej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy należy stworzyć zgłoszenie poprzez Helpdesk24.

2. Zwrotowi podlega standardowa usługa Elastycznego Web Hostingu. Zwrotowi nie podlegają domeny, usługi indywidualne na bazie Elastycznego Web Hostingu, certyfikaty SSL, prowizje banków (np. koszty przewalutowania) lub operatorów płatności, indywidualne migracje serwisów www.

3. Zwrot wykonywany jest w ciągu 14 dni kalendarzowych.

4. Wykorzystanie darmowej godziny w ramach usługi „Opieka nad stroną” wyklucza możliwość skorzystania z „30 dni Gwarancji Zwrotu Pieniędzy”.

Biuro Obsługi Klienta

tel. +48 (22) 292 01 01

fax +48 (22) 292 01 11

Nasza infolinia jest dostępna w godzinach: od 9:00 do 17:00 (pn-pt).

Na zgłoszenia e-mail odpowiadamy całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dział handlowy

tel. +48 (22) 292 01 23

Formularz kontaktowy