1 oferta pracy

Dołącz do nas!

Zaufało nam już ponad 30 500 Klientów
Ponieważ kochamy, to co robimy

14 LAT NA RYNKU

Naszą misją jest świadczenie hostingu dla ambitnych projektów

Od dekady świadczymy usługi hostingowe, które zdobywają uznanie wśród najbardziej wymagających Użytkowników. Lata doświadczeń dużo nas nauczyły i pozwoliły na stworzenie wielu dedykowanych rozwiązań odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych Klientów. W historii działalności możemy pochwalić się takimi osiągnięciami jak opracowanie autorskiego panelu administracyjnego, zbudowanie własnej serwerowni, zapewnienie redundantnych systemów serwerowych oraz stworzenie unikalnego produktu na świecie - Elastycznego Web Hostingu.

PEŁNA NIEZALEŻNOŚĆ

Jesteśmy firmą o w pełni polskim kapitale, posiadającą własną serwerownię, zespół specjalistów i zaplecze technologiczne.

Posiadamy własne i bezpośrednie styki z łączami operatorskimi oraz punktami wymiany ruchu internetowego: ORANGE, LEVEL3, THINX, ATMAN. Nasza niezależność gwarantuje Użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z naszych usług, ponieważ są one realizowane na naszych serwerach, monitorowane i konserwowane przez naszych specjalistów. Znamy każdy element naszej platformy, dlatego rozwój naszych usług nie jest niczym skrępowany.

ZAWSZE NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Przykładamy dużą uwagę do aktualizacji systemów oraz wprowadzania nowinek technologicznych

Stosowane przez nas rozwiązania muszą być sprawdzone i odpowiadać oczekiwaniom współczesnego rynku hostingowego. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie oraz sprzęt jest dostarczany tylko przez sprawdzonych dostawców, do których między innymi należą: Supermicro, VMware, CISCO, Microsoft, HP czy IBM.

NIEZAWODNOŚĆ W KAŻDYM CALU

Dopracowaliśmy nasze rozwiązania do perfekcji, aby Twój serwis był nieprzerwanie dostępny i w pełni funkcjonalny.

Niezależne i redundantne klastry obliczeniowe należące do dhosting.pl, znajdują się w serwerowni spełniającej rygorystyczne wymagania klasy TIER-3. Posiadamy najważniejsze łącza operatorskie do wymiany ruchu internetowego oraz zasilanie od kilku niezależnych dostawców energii elektrycznej, w tym własny generator prądotwórczy oraz wydzielone sekcje UPS. Nasza platforma jest w całości stworzona przez nas!

Dołącz do nas. Pracuj w niekorporacyjnej, miłej atmosferze.

Szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoje pasje i czuć, że Twoje działania mają realny wpływ na działanie i rozwój firmy? Chcesz pracować z zespołem młodych specjalistów, który nastawiony jest na rozwiązywanie problemów w partnerskiej atmosferze? Jeśli na większość z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała "tak" to dobrze trafiłeś!

 • Wolna rekrutacja

  Konsultant ds. wsparcia klienta

  Szczegóły

  Miejsce pracy: Warszawa

  Obowiązki

  • Wsparcie Klientów poprzez obsługę emailową i telefoniczną.
  • Rozwiązywanie problemów ze stronami Klientów.
  • Udzielanie Klientom rad z zakresu optymalnego prowadzenia i rozwoju ich stron WWW.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

  Oczekiwania

  • Podstawowa znajomość popularnych CMSów jak WordPress, Joomla, PrestaShop.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu telefonicznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Ukierunkowanie na cele i usprawnianie pracy swojej oraz kolegów z zespołu.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku hostingowego oraz podstaw HTML, PHP, MySQL.

  Zainteresowany/a?

  • Wyślij swoje CV na praca@dhosting.pl.

Historia - etapy rozwoju firmy

 • 2002
 • 2005
 • 2006
 • 2007
 • 2009
 • 2012
 • 2013
 • 2015
 • 2016
 • 2002

  Powstanie i uruchomienie projektu demonek.com za pomocą, którego rozpoczęliśmy świadczyć pierwsze usługi hostingowe: serwery WWW i pocztę e-mail. Stworzenie jednego z pierwszych autorskich paneli administracyjnych umożliwiającego zarządzanie usługami poprzez przeglądarkę WWW.

 • 2005

  Znacząca rozbudowa klastra poczty e-mail oraz uruchomienie zaawansowanych modułów zarządzania i kontroli antyspamowej między innymi: BLACKLIST, WHITELIST, GRAYLIST, SPF, TLS-SSL czy RBL. Wraz z wprowadzonymi zmianami zapewniliśmy redundancję systemów ochrony antywirusowej znacznie zwiększających bezpieczeństwo przechowywanych plików i otrzymywanej poczty elektronicznej. Dodatkowo nasi Użytkownicy otrzymali możliwość otrzymywania powiadomień SMS o przychodzącej korespondencji e-mail.

 • 2006

  Uzyskanie i udostępnienie Użytkownikom w standardowej ofercie indywidualnego łącza serwerowego TP S.A. o przepustowości 10 Mbit. Wdrożenie kompleksowych i prostych w obsłudze modułów: zarządzania serwerami DNS domen oraz zakładania kont WWW i e-mail we własnej domenie z obsługą PHP5. Umożliwienie zakładania darmowych skrzynek pocztowych e-mail w ofercie standardowej.

 • 2007

  Uruchomienie serwisu WWW i powstanie marki dhosting.pl mającej za zadanie świadczyć kompleksowe usługi hostingowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Udostępnienie pierwszego na rynku autorskiego panelu administracyjnego dpanel.pl pozwalającego Użytkownikowi w pełni zarządzać posiadanymi kontem i usługą w jednym miejscu. Jako jedni z pierwszych na rynku udostępnilismy 14-dniowy i bezpłatny okres testowy w standardowej ofercie. Kolokacja serwerowni w budynku FIM Tower w Warszawie oraz uzyskanie bezpośredniego styku z łączami operatorskimi TP S.A., WIX i PL-IX.

 • 2009

  Przeniesienie całej infrastruktury do nowej serwerowni HostingCenter oraz pionu administratorskiego. Stworzenie nowoczesnego Biura Obsługi Klienta z kompleksowym systemem obsługi klienta oraz przeniesienie biura do obecnej siedziby firmy. Znaczne zwiększenie limitów adresów IP dostępnych dla naszych Użytkowników dzięki uzyskaniu statusu PI (Provider Independent) w RIPE Network Coordination Center. Wprowadzenie możliwości płatności elektronicznej o przyśpieszonym czasie realizacji w ramach umowy partnerskiej z firmą PayU.

 • 2012

  Zniesienie większości ograniczeń dotyczących podstawowych parametrów świadczonych przez nas usług hostingowych. Opracowywanie nowych rozwiązań w oparciu o sugestie przedstawiane przez Użytkowników za pomocą uruchomionego serwisu zmieniaj.dhosting.pl Znaczne ułatwienie i przyśpieszenie procesu konfiguracji najpopularniejszych programów pocztowych poprzez jego zautomatyzowanie. Udostępnienie rozbudowanego modułu w dPanelu, dzięki któremu Użytkownik może w łatwy i prosty sposób zarządzać zadaniami CRON. Umożliwienie instalacji certyfikatów SSL Wildcard, pozwalających na zabezpieczenie domeny głównej i jej subdomen jednocześnie.

 • 2013

  Stworzyliśmy zupełnie nową i doskonalszą od poprzedniej stronę: dhosting.pl, a razem z nią zaczął funkcjonować rozbudowany serwis wsparcia technicznego dla naszych Użytkowników: pomoc.dhosting.pl, w którym można znaleźć odpowiedzi na wszystkie najważniejsze kwestie związane z naszymi usługami. Nasi Użytkownicy otrzymali możliwość udziału w Programie Partnerskim dzięki któremu mogą oni czerpać dodatkowe korzyści. Testowo zostało udostępnione API dhosting.pl wszystkim zainteresowanym developerom.

 • 2015

  Przełomowy rok dla naszej firmy. Po ponad rocznych pracach stworzyliśmy całkowicie nową wersję panelu zarządzania dPanel.pl, który otrzymałem bardzo dużą ilość pozytywnych recenzji. Wraz z nowym panelem, zadebiuwały nasze aplikacje mobilne na iOS, Android oraz Windows Phone czyniąc nas jedyną firmą hostingową w Polsce, która umożliwia sprawne zarządzanie usługą niezależnie od urządzenia! Rosnące zainteresowanie ze strony naszych Klientów na domeny .eu spowodowało podpisanie przez nas bezpośredniego partnerstwa z rejestrem EUrid.

 • 2016

  Dzięki wielu zmianom zrealizowanym w poprzednich latach w narzędziach dla Użytkowników, obserwowaliśmy znaczący wzrost zainteresowania naszymi usługami. Aby zapewnić skalowaność naszego biznesu, nasza organizacja przeszła gruntowne zmiany oraz znacznie rozbudowaliśmy zespół. w październiku 2016 zaprezentowaliśmy na rynku Elastyczny Web Hosting - unikalną usługę, która umożliwia rozliczanie się w zależności od wykorzystanych zasobów i umożliwia automatycznie zwiększanie i zmniejszanie parametrów serwera w zależności od potrzeby stron WWW.