Hosting ambitnych projektów
Wypróbuj hosting dPoczta dPanel

Pomagamy ludziom tworzyć
ambitne projekty
w Internecie

Naszą misją jest wspieranie ambitnych ludzi w tworzeniu wspaniałych projektów w Internecie. Robimy to dostarczając elastyczną platformę hostingową w Polsce i na świecie...

Dowiedz się więcej

W co wierzymy i czym sie kierujemy?

otwartość

przejrzystość i transparentność działań

utrzymywanie dobrych relacji

partnerstwo i współpracę

tworzenie rozwiązań, z  których sami chętnie
korzystamy

pomoc
w realizacji
wymarzonych
projektów

edukacja
i wspieranie
innych

Kultura ponad po:działami

W dhosting.pl każdy ma swoje zadanie i rolę do wypełnienia, ale role nie przesłaniają nam wspólnoty i realizowania się na równej płaszczyźnie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, w której każdy zna swoje miejsce, ale jednocześnie stanowiska oraz tytuły stanowią tylko podpowiedź i pomoc w organizacji, nie przeszkadzają tworzyć wspólnej przestrzeni ludzi ukierunkowanych na cel, a przy tym dobrze się bawić. Wiemy po co tu jesteśmy, chcemy pomagać ludziom tworzyć fantastyczne projekty w Internecie.

Nie wszyscy bohaterowie
noszą peleryny

Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu osób, a tworzą go entuzjastycznie nastawieni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Umiejętność czerpania energii z możliwości pomagania innym realizować siebie i swoje marzenia, to wartość, którą cenimy najbardziej. Od początku stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać, potrafią ze sobą współpracować, mają dystans do samych siebie i – co najważniejsze – są nastawieni na dobro innych. To nie tylko specjaliści i branżowi eksperci, to również ludzie z pasją, którą wspólnie ukierunkowują pracując w przyjacielskiej atmosferze.

Rytuały i wydarzenia

Glosariusz

Magia Magicznej Obsługi Klienta

Magia może dziać się na różnych płaszczyznach, jeśli nie wiesz dlaczego coś działa, ale działa – to magia. ;) Jeśli wiesz, że nie powinno działać, ale działa – to magia. ;) Magiczna Obsługa Klienta rozwiązuje Twoje problemy zanim jeszcze o nich pomyślisz, podpowie cudownie rozwiązania, jest remedium na różne dolegliwości Twoich projektów, a tam gdzie sama nie może, magię poślę. #czaryMaryFix It's magic!

"d" stands for deamon

Zastanawialiście się kiedyś skąd wzięła się nazwa dhosting.pl? Odpowiedź wydaje się prosta, bo przecież hosting ma w nazwie hosting, prawda?! ;) Tylko skąd w takim razie w nazwie literka „d”? Demoniczny prapoczątek, tak należałoby powiedzieć o narodzinach firmy, jaką znacie dziś. Przygoda dhosting sięga wielu lat wstecz, a zaczęła się w 2002 roku uruchomieniem projektu demonek.com, pod którym grupka zapaleńców z aspiracjami zmieniania świata, zapragnęła uruchomić swoją pierwszą, przyjazną usługę hostingową – WWW i pocztę. Demonicznie szybki, demonicznie doskonały – d, jak dhosting.

Mistrz CSS-a

Nie ma takich rzeczy, których nie da się zakodować w CSS-ie, powie Ci każdy wprawiony w bojach spec marketingu. ;) W firmie hostingowej trzeba mieć szerokie horyzonty i wachlarz umiejętności, który wykracza poza standardy poletka kompetencji piastowanego stanowiska. No mistrz! – Krzyknął sam do siebie rozwiązując problem z wyświetlaniem elementu na stronie firmowej – użył CSS-a, bo to mistrz był!

Dział Zajebistych Wyników

W każdej szanującej się firmie z już wypracowaną pozycją rynkową na pewno znajdzie się Dział Marketingu, ale u nas jest inaczej. U nas pracuje się na „zajebiste” wyniki dla firmy i naszych Klientów. Nie ma drogi na skróty, nie robimy marketingu, robimy Zajebiste Wyniki.

Pinganie

Wbrew obiegowej opinii pinganie nie służy do sprawdzania połączeń sieciowych. To wywołania, a nawet przypomnienie w formie ponaglenia w celach przyspieszonej realizacji zadania, względnie sprawdzenie statusu zadania. Odpowiedź może być werbalna lub niewerbalna, zwykle obarczona ciśnieniem realizacji.

Administrator Ekspresu do Kawy

Instrukcja ekspresu do kawy jasno stanowi, że do odkamienienia kawopoju potrzebny jest administrator. Dość wysokie kompetencje, jak na tak przyziemną czynność, ale na szczęście w firmie hostingowej nie trudno o administratora. Wyznaczamy się rotacyjnie, by dbać o stabilność, wydajność i jakość paliwa napędowego dużej części firmy. Prowadzony jest również aktywny monitoring próbkowy, na wszelki wypadek. ;)

Operatywka

Formalne spotkanie magicznej drużyny w celach omówienia statusów zadań operacyjnych w minionym tygodniu i ustalenie zwycięskich pomysłów w kolejnym. Spotkanie odbywa się za zamkniętymi drzwiami salki konferencyjnej biura, zwanej dalej salą tronową.

Akwaria

Specjalnie miejsca wydzielone w biurze zwane również szklarniami, to przeszklone boksy do szybkich spotkań, telefonów i wideokonferencji. Firmowe pokoje zwierzeń, nie należy pukać w szybę, magiczne ekipa w swoim naturalnym środowisku.

Ziemniaczki z Eurocentrum

Magiczna strawa lokalnego przybytku jadłodajnego, którą upodobał sobie dział Zajebistych Wyników. Jak twierdzą niecenione właściwości tego złocistego piołunu napędzają ich kreatywne zdolności i są życiodajną siłą wielu wybitnych – bądź co bądź – projektów. Ich słowa!

Lubimy się z Klientami

„Od początku byliśmy miło zaskoczeni tym, jak działa dhosting.pl, nie tylko od strony usługi, ale przede wszystkim od strony samej firmy i jej podejścia. Urzekły nas możliwości platformy, innowacyjne podejście, prostota i intuicyjność, a także ludzie, z którymi kontakt zawsze był serdeczny i pełen szacunku. Elastyczny Web Hosting dał naszym klientom olbrzymią swobodę, bezpieczeństwo i spokój, których potrzebowali, a nam stabilność rozwijanego biznesu.”

Krzysztof Kowalski

Astrabit

Dobrze u nas pracować

Tworzymy doskonałe warunki do pracy i rozwoju osobistego, szczycimy się niekorporacyjnym podejściem i rewelacyjną atmosferę zaczynającą się już na poziomie rekrutacji.

Dołącz do nas