Wspieraj fundację Mam Marzenie razem z nami

W dhosting.pl wierzymy, że to kim jesteśmy i jak myślimy pokazuje dziś już nie tylko dobrze odbierany produkt, ale też to jak działa sama firma, co sobą reprezentuje, jakimi kieruje się wartościami. Dostrzegamy to podczas rozmów z Wami, dlatego wciąż poszukujemy nowych dróg, które przybliżą nas do bycia firmą społecznie świadomą.

Na urodzinach Elastycznego Web Hostingu prezentowałem nową odsłonę Programu Partnerskiego, podczas której informowałem o rozpoczęciu strategicznego partnerstwa z fundacją Mam Marzenie. Fundacją, którą wspólnie wspieramy w zakresie realizacji marzeń dzieci związanych z ich edukacją lub aktywizacją do przyszłego życia zawodowego. To dla nas niezwykle ważne i cieszymy się, że tak wielu członków Programu Partnerskiego wspiera również ten cel.

Od lewej: Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl; Karolina Adamska-Woźniak, Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie; Łukasz Gawior, Dyrektor Zarządzający dhosting.pl.

Wspieraj fundację Mam Marzenie razem z nami

Fundację Mam Marzenie można wesprzeć na kilka sposobów od wpłaty dowolnej kwoty bezpośrednio, spełnienia marzenia, przekazania 1% podatku aż po zostanie wolontariuszem. Dziś jednak chciałbym przybliżyć kilka pomysłów na to, jak pomagać wykorzystując Program Partnerski dhosting.pl.

  1. Przekaż całość lub część prowizji i rób to dla siebie. Program Partnerski daje możliwość dowolnego dysponowania prowizją i przydzielania jej np. w całości na cele charytatywne. Przekaż prowizję i – po prostu – rób to dla siebie.
Podział prowizji w ustawieniach Programu Partnerskiego, które znajdują się w nowy.dpanel.pl
  1. Pokaż swoje wsparcie w sieci. Od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz pozyskiwał Klientów, nie musisz otwarcie informować, że część lub całość Twojej prowizji przekazujesz na cele charytatywne, ale jest to dobry wyróżnik i dodatkowy bodziec do wyboru właśnie Twojego polecenia, gdy komunikujesz je w sieci, np. w portalach społecznościowych.
  2. Daj korzyść potencjalnemu Klientowi i fundacji. Jak widać na obrazku wyżej, prowizję można podzielić na wiele sposobów, jednym z nich jest podział po równo. Potencjalny Klient zyskuje tańszą usługę, jego wybór wspiera fundację, Ty również zyskujesz – finansowo i wizerunkowo.
  3. Informuj o wsparciu na swojej stronie. Pokaż, że Twoja firma wspiera cele charytatywne. Badania pokazują, że Klienci chętniej sięgają po produkty i usługi firm, których działalność jest społecznie odpowiedzialna.

Niezależnie od tego jaką formę pomocy wybierzesz, warto to robić. Pomoc innym, to wartość sama w sobie i coś, z czego firma powinna być dumna.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły