Poczta Biznesowa na tle gigantów

Poczta mailowa stała się nieodłącznym elementem życia biznesowego i wiele firm korzysta z niej w komunikacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Wybór odpowiedniej usługi może mieć istotny wpływ na efektywność pracy oraz bezpieczeństwo przesyłanych informacji. Dlatego chcemy przedstawić Wam największe zalety Poczty Biznesowej i porównać je z ofertą Google Workspace oraz Microsoft 365.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Bezpieczeństwo danych to jedna z najważniejszych dla nas kwestii. Poczta Biznesowa oferuje filtry antyspamowe i antywirusowe, które zabezpieczają skrzynki pocztowe przed atakami zewnętrznymi. Warto również wspomnieć, że codziennie wykonujemy backup oraz jako jedyni na polskim rynku przechowujemy go aż 180 dni! Dzięki niemu klienci nie muszą się martwić o utratę istotnych danych.

Oferowany przez Google Workspace backup poczty jest przechowywany przez 25 dni. Backup poczty od Microsoft 365 jest zależny od posiadania dodatkowej aplikacji Dynamic 365. Bez zainstalowanej aplikacji backup przechowywany jest przez 7dni, a po jej wdrożeniu 28 dni.

Dostosowanie do potrzeb firmy

PB oferuje szereg opcji, które pozwalają na dostosowanie poczty do potrzeb konkretnej firmy. Poczta Biznesowa posiada przestrzeń, w ramach której można stworzyć dowolną liczbę kont pocztowych. Dzięki temu, użytkownicy samodzielnie decydują o minimalnej i maksymalnej wielkości kont.

W przypadku Google Workspace oraz Microsoft 365, dostosowanie poczty do indywidualnych potrzeb firmy jest bardziej ograniczone. Użytkownicy nie mają takiej swobody i nałożone są na nich limity przestrzeni w ramach konta pocztowego.

Migracja skrzynek pocztowych

Przez cały proces migracji możesz liczyć na naszą pomoc! Poprowadzimy Cię krok po kroku przez założenie konta i wypełnianie formularza migracyjnego, a następnie nasi administratorzy zajmą się przeniesieniem Twoich danych. W ramach Poczty Biznesowej oferujemy bezpłatne przeniesienie aż do 100 skrzynek pocztowych.

Sytuacja wygląda inaczej w przypadku Google Workspace, ponieważ migracja jest płatna, a jej cena jest zależna od liczby przenoszonych użytkowników, narzędzia, jakie zostanie do tego użyte oraz podmiotu czuwającego nad procesem. Natomiast Microsoft 365 udostępnia narzędzia, dzięki którym migracje można przeprowadzić samodzielnie z poziomu administratora.

Wsparcie techniczne

Oferujemy szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy i szybko reaguje na wszelkie problemy klientów. Nie wątpimy w rzetelność wsparcia technicznego Google oraz Microsoft, dlatego zachęcamy do wyrobienia własnej opinii po rozmowie z naszymi specjalistami.

Wybór poczty elektronicznej jest kluczowy dla efektywności i funkcjonalności pracy w firmie. Nasza Poczta Biznesowa oferuje kompleksowe rozwiązania pocztowe, które gwarantują bezpieczeństwo danych, stabilność i wydajność usługi, dostosowanie do potrzeb klienta oraz profesjonalną obsługę.

Zamieszczamy szczegółowe dane do porównania specyfikacji Poczty Biznesowej Business Premium, Business Standard od Google Workspace oraz Microsoft 365.

Właściwości
dhosting.pl
Google Workspace
Microsoft 365
Pakiet
PB 500
Business Standard
Business Basic
Powierzchnia
500 GB
2000 GB1
50 GB
Backup
180 dni
25 dni
7 dni2
2FA (webmail)
Tak
Tak
Tak
Wysyłka wiadomości
24 000 / 24h
2000 / 24h
2000 / 24 h
SLA
99,9+%
99,9%
99,9%
Brak rezerwacji przestrzeni3
Tak
Nie
Nie
Wielkość konta pocztowego
Brak limitu
Limit w ramach przestrzeni
Limit w ramach przestrzeni
Odbiorcy jednej wiadomości
2500
5004
500
Maksymalny rozmiar wiadomości
2 GB
25 MB / sam załącznik
34 MB / sam załącznik
1. Współdzielone z usługą Google Drive. 2. Bez zainstalowanego Dynamic 365 3. Określenie wielkości skrzynki pocztowej nie powoduje rezerwacji, zabrania przestrzeni dyskowej z ogólnej puli do wykorzystania w ramach usługi. 4. 2000 wewnątrz organizacji.


Więcej informacji dotyczących Poczty Biznesowej znajdziesz na stronie, a jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły