Polecaj nas i zarabiaj!

 • Załóż konto lub zaloguj się
 • Dołącz do programu
 • Polecaj nasze usługi reflinkiem
 • Zarabiaj 30% od zamówienia i 20% od odnowienia!

Ile możesz zarobić? Zobacz przykład

Prowizja za sprzedaż

dla 3 klientów

30%

171

Prowizja za odnowienie

dla 6 klientów

20%

240

Chcemy z Tobą indywidualnie współpracować

W ramach współpracy przygotujemy dedykowany banner reklamowy dopasowany do stylistyki Twojej strony!

Dlaczego warto zostać partnerem

 • POLECASZ UNIKALNY PRODUKT

  Elastyczny Web Hosting to produkt unikalny w skali świata. Współpracując z nami, masz pewność, że polecasz swoim Użytkownikom produkt, którego nie można porównać z żadnym innymi na rynku.

 • WYPŁATA ŚRODKÓW W 14 DNI!

  W pełni rozumiemy chęć szybkiego dostępu do zarobionych środków, dlatego od momentu zlecenia wypłaty do momentu realizacji upłynie maksymalnie tylko 14 dni!

 • MASZ DOSTĘP DO STATYSTYK

  W panelu zarządzania otrzymasz informacje dotyczące liczby kliknięć w Twój reflink i wynikających z tego wyników sprzedażowych.

 • SAM DECYDUJESZ JAK WYPŁACASZ ŚRODKI

  Zgromadzone środki możesz poświęcić na opłatę dowolnej usługi w naszej firmie, bądź wypłacić jako realne pieniądze na swoje konto. Decyzja należy do Ciebie!.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Zadzwoń lub napisz.


22 292 01 23

Najczęstsze pytania

Jak mogę dołączyć do programu partnerskiego

Jeśli jesteś naszym klientem: zaloguj się do dPanelu, przejdź do zakładki “Program partnerski” umieszczonej po prawej stronie oraz przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Zostaniesz przeniesiony do panelu partnera.

Jeśli nie jesteś naszym klientem: załóż konto klikając przycisk “Zarejestruj się” znajdujący się na górze tej podstrony. Następnie przejdź do zakładki “Program partnerski” umieszczonej po prawej stronie oraz przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Zostaniesz przeniesiony do panelu partnera.

Czy uczestnictwo w programie partnerskim coś kosztuje

Absolutnie nie! Możesz wyłącznie zarobić.

Ile zarobię biorąc udział w programie partnerskim

Przedstawimy to na przykładzie - jeśli zachęcisz 10 osób do skorzystania z Elastycznego Web Hostingu, Twoja prowizja wyniesie 570 zł netto. Po roku, jeśli wszyscy zdecydują się na przedłużenie usługi, zarobisz 400 zł netto.

Ile czasu użytkownik ma na rejestrację usługi po kliknięciu w mój link referencyjny

Ciasteczko odpowiedzialne za program partnerski na komputerze użytkownika zapisuje się na aż 90 dni. Oznacza to, że jeśli użytkownik zdecyduje się na założenie i opłacenie konta w ciągu tych 90 dni, prowizja zostanie przypisana do Ciebie.

Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, żeby dołączyć do programu partnerskiego

Jeśli chcesz, żebyśmy wypłacali Twoją prowizję na wybrane konto bankowe, musisz prowadzić działalność gospodarczą i być podatnikiem podatku VAT. Natomiast jeśli chcesz wykorzystywać prowizję wyłącznie do opłacania usług dostępnych w dhosting.pl, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej.

W jaki sposób mogę wykorzystać środki pochodzące z poleceń

Zgromadzone środki możesz poświęcić na opłatę dowolnej usługi w naszej firmie, bądź wypłacić jako realne pieniądze na swoje konto.