JAK TO SIĘ ODBYWA?


 • 1

  Zakładasz hosting w dhosting.pl. To tylko 30 sekund!


 • 2

  Przekazujesz nam dostęp do starego hostingu


 • 3

  Ustalamy termin przeniesienia danych


 • 4

  Przenosimy Twoje serwisy oraz pocztę na nasz hosting • 5

  Weryfikujemy poprawność funkcjonowania Twoich stron


 • 6

  Zmieniamy za Ciebie delegację domen na naszą usługę


 • 7

  Dokonujemy ostatecznej weryfikacji poprawności migracji i informujemy Cię o sukcesie

15 LAT DOŚWIADCZENIA

98% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

dhosting.pl oferująca hosting dla ambitnych projektów z 15 letnim doświadczeniem. Świadczymy usługi dla tysięcy użytkowników, z których ponad 98% poleciłoby nas dalej. Naszym unikalnym wyróżnieniem w skali rynku jest platforma pozwalająca utrzymywać strony od prostych wizytówek aż po serwisy odwiedzane przez miliony osób miesięcznie.

„Współpracujemy z dhosting.pl już od 5 lat, podczas których zawsze mogliśmy liczyć na to, co dla nas najważniejsze: profesjonalizm, najwyższą jakość usług, stabilność, natychmiastową reakcje na (nieliczne) problemy i elastyczność w dostosowaniu rozwiązań do naszych potrzeb.”

Maciej Gruszka

http://behemoth.pl

„Po systematycznych przenosinach z jednej firmy do drugiej, w końcu udało się znaleźć hosting na bardzo dobrym poziomie, w przystępnej cenie. Pierwszy raz nie planujemy zmiany i nie zauważamy spadków jakości serwerów po paru miesiącach użytkowania, jak ma to miejsce u konkurencji.”

Bartosz Andrzejewski

http://smuw.pl

„Jeśli mielibyśmy w dwóch zdaniach scharakteryzować usługę dhosting.pl, moglibyśmy powiedzieć, że jest to dobry partner na każdym etapie budowania serwisu. [...] na tle konkurencji wyróżnia się nowatorskimi rozwiązaniami, szybką pomocą techniczną”

Andrzej Zarzeczny

http://dompelenpomyslow.pl

Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Zadzwoń na 22 292 01 23 bądź napisz do mnie na sprzedaz@dhosting.pl