Błyskawiczna migracja
nawet tego samego dnia

 • Przeniesiemy zawartość FTP oraz baz MySQL.
 • Dokonamy migracji skrzynek pocztowych.
 • Utrzymamy działanie Twojej strony przez cały proces.
Zleć migrację Wypróbuj hosting

Błyskawiczna migracja

Przekaż nam dane, a resztę zrobimy za Ciebie...

1

Wypełniasz formularz migracyjny

Konto założymy za Ciebie, a fakturę za usługę zapłacisz dopiero po wykonanej migracji! Wystarczy, że uzupełnisz formularz migracyjny.

2

Ustalamy termin Twojej migracji

Możliwości są dwie:

 • Migracja błyskawiczna. Jeśli dostarczysz nam kompletne oraz poprawne dane do godziny 11:00 w dzień roboczy, przeniesiemy Twoje strony i pocztę jeszcze tego samego dnia! W ramach migracji błyskawicznej migrujemy do 3 stron WWW o maksymalnej powierzchni 30 GB oraz do 15 skrzynek nieprzekraczających 60 GB. Jeśli nie udało Ci się dostarczyć poprawnych danych do 11:00, niczym się nie przejmuj – migrację przeprowadzimy w kolejny dzień roboczy.
 • Migracja standardowa. Chcesz przenieść więcej danych? Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu migracji. W ramach usług hostingowych przenosimy bezpłatnie do 15 stron WWW oraz 30 skrzynek pocztowych, a w ramach Poczty Biznesowej do 100 skrzynek. Jeśli masz do zmigrowania jeszcze więcej danych, przygotujemy indywidualną wycenę.
3

Tworzymy konto i przenosimy Twoje dane

Po ustaleniu terminu migracji tworzymy dla Ciebie konto w dhosting.pl i przenosimy Twoje dane. Jeśli dysponujesz już kontem, możesz przekazać nam login w formularzu.

4

Konto z danymi przechodzi w Twoje ręce

Po zakończonej migracji otrzymujesz dostęp do konta z przeniesionymi stronami WWW i pocztą. Pamiętaj, że konto znajduje się w okresie testowym i przestanie być aktywne za kilkanaście dni. Konieczne jest opłacenie usługi hostingowej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o procesie migracji, przejdź dalej!

Proces migracji

W jaki sposób przenosimy
strony WWW i pocztę?

1

Migracja danych

 • poczta

  Kopiujemy wszystkie wiadomości i przenosimy je do skrzynek pocztowych działających już na naszych serwerach. Proces ten nie wpływa na działanie Twojej poczty. Po skutecznym przeniesieniu danych poinformujemy Cię, w jaki sposób zmienić hasła do poszczególnych skrzynek i jak odpowiednio skonfigurować program pocztowy.

 • pliki stron www

  Przenosimy na nasze serwery wszystkie pliki Twoich stron. Najlepiej, jeśli w tym czasie nie będziesz dokonywać żadnych zmian na stronie. Ten etap prac jest najbardziej czasochłonny ze wszystkich. Po jego wykonaniu jesteśmy już prawie na mecie!

 • bazy danych

  Kopiujemy i przenosimy na nasze serwery wszystkie Twoje bazy danych. Tak samo jak w przypadku przenoszenia plików stron, w tym momencie niewskazane jest wprowadzanie zmian. Jeśli prowadzisz blog lub forum, na którym niezależnie od Ciebie pojawiają się komentarze albo posty, migrację przeprowadzimy w nocy i zadbamy o aktualność danych.

 • testy końcowe

  Po przeniesieniu wszystkich danych, weryfikujemy poprawność funkcjonowania Twoich stron. Jeśli zauważymy jakiekolwiek błędy lub problemy, wyeliminujemy je od razu.

 • zmiana delegacji

  Kiedy wszystko działa bez zarzutu pozostaje tylko zmienić delegację domeny, czyli skierować ją z serwerów poprzedniej firmy na nasze. Jeśli chcesz, możemy zrobić to za Ciebie.

2

Okres przejściowy

Czasami zdarza się, że migracja powoduje błędy na stronie. Przez najbliższe 3 dni będziemy czuwać nad Twoją stroną i poprawnością jej działania. Jeśli zauważysz najmniejszy błąd, niezwłocznie go naprawimy. Dodatkowo chętnie doradzimy, w jaki sposób przyspieszyć działanie strony. Zgłoś przez Helpdesk 24h chęć darmowej optymalizacji, a my pomożemy.

3

Pełna swoboda działania

Proces migracji został zakończony. Nie oznacza to jednak, że od teraz zostajesz bez wsparcia. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta czekają na Ciebie na infolinii i poprzez kontakt mailowy.

Nie czekaj! Przenieś hosting jeszcze dziś!

 • Błyskawiczna migracja.
 • Usługę hostingową opłacasz dopiero po wykonanej migracji.
 • Przeniesiemy Twoje usługi za darmo.
Zleć migrację

Możesz nam zaufać

Nasza firma oferuje hosting dla ambitnych projektów już od ponad 17 lat. Świadczymy usługi dla tysięcy użytkowników, z których ponad 98% bez wahania poleciłoby nas dalej. Naszym unikalnym wyróżnieniem w skali rynku jest platforma pozwalająca utrzymywać strony od prostych wizytówek aż po serwisy odwiedzane przez miliony osób miesięcznie.

17 lat

doświadczenia

98%

zadowolonych klientów

Bartosz Andrzejewski

smuw.pl

„Po systematycznych przenosinach z jednej firmy do drugiej, w końcu udało się znaleźć hosting na bardzo dobrym poziomie, w przystępnej cenie. Pierwszy raz nie planujemy zmiany i nie zauważamy spadków jakości serwerów po paru miesiącach użytkowania, jak ma to miejsce u konkurencji.”

question mark

Sprawdź częste pytania

 • Jak długo trwa migracja?

  W przypadku migracji błyskawicznej, jeśli spełnisz wszystkie warunki, migracja odbędzie się jeszcze tego samego dnia. Jeśli natomiast danych jest więcej, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby ustalić termin. Zwykle trwa to około trzech dni roboczych. Pamiętaj jednak, że czas migracji zależy od ilości przenoszonych danych i możliwości transferu Twojego poprzedniego usługodawcy.

 • Czy moje strony będą działały podczas migracji?

  Jak najbardziej! Nasze prace nie mają wpływu na działanie Twoich stron. Będą one dostępne dla odwiedzających przez cały czas.

 • Czy muszę opłacić fakturę przed migracją?

  Nie! Wystarczy, że wypełnisz formularz migracyjny, a przeniesiemy Twoje dane na nową usługę. Możesz założyć konto i zgłosić chęć migracji lub wypełnić formularz i czekać, aż przekażemy Ci dostęp do założonego przez nas dla Ciebie konta, na którym Twoje strony i poczta będą już na Ciebie czekać.

 • Czy po migracji moja strona będzie działać szybciej?

  Po migracji bezpłatnie doradzamy, w jaki sposób zoptymalizować stronę, żeby działała jeszcze szybciej. Dzięki tym zabiegom, w większości przypadków, serwisy Klientów po przeniesieniu na nasze serwery osiągają dużo lepsze wyniki.

 • Co się stanie z danymi, które zostały wprowadzone w trakcie propagacji zmiany delegacji?

  Zostaną w pełni zsynchronizowane z wersją strony działającą na naszych serwerach. Cały proces jest przeprowadzany w taki sposób, żeby nie było żadnych różnic pomiędzy obiema wersjami.

 • Czy w ramach migracji mogę również przenieść do dhosting.pl swoją domenę?

  Zapraszamy! Żeby to zrobić, będziesz potrzebować kodu authinfo, który uzyskasz od aktualnego rejestratora. Sam transfer trwa chwilę i w przypadku większości domen jest bezpłatny (szczegółowy cennik).

 • Czym jest kod authinfo i jak go uzyskać?

  Kod authinfo to specjalny kod niezbędny do przeniesienia domeny od jednego dostawcy do drugiego. Żeby go uzyskać wystarczy napisać do obecnego dostawcy domeny i wypełnić wniosek o wydanie kodu authinfo zgodnie z jego wytycznymi.

 • Jak wygląda migracja, jeśli mam konto testowe z kalkulacją zasobów?

  Dokładnie tak samo, jak w przypadku migracji błyskawicznej oraz standardowej. Do migracji wystarczy odpowiednio wypełniony formularz, a fakturę należy opłacić po przeniesieniu danych.

Masz pytania związane z migracją Twojego serwisu? Porozmawiajmy!

Zadzwoń teraz

Mariusz Boroń

Mariusz Boroń

tel icon 22 292 01 23

Zostaw kontakt, odezwę się do Ciebie