full time

Specjalista/ka ds. Utrzymania Klienta

Warszawa / Kraków / Praca zdalna

Opis stanowiska:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z obecnymi Klientami w celu potwierdzenia przedłużenia współpracy;
  • utrzymanie Klienta w procesie rezygnacji;
  • wsparcie z zakresu prowadzenia strony internetowej;
  • aktywizowanie Klientów testujących do wypróbowania usług (trial);
  • budowanie i dbanie o jak najlepsze, długofalowe relacje z Klientami oraz pozytywny wizerunek firmy;
  • przeprowadzanie badań satysfakcji Klienta;
  • dosprzedaż usług (domeny, SSL, inne);
  • współpraca międzydziałowa.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • umiejętność zwinnego prowadzenia rozmów oraz badania potrzeb,
  • dobra organizacja i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • chęć rozwoju i nauki.

Mile widziane:

  • znajomość branży hostingowej,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w firmie z kilkunastoletnią tradycją i wieloma sukcesami w branży;
  • dowolną formę zatrudnienia: umowę o pracę, zlecenie lub B2B;
  • służbowy komputer;
  • niekorporacyjną atmosferę;
  • pracę zdalną z domu;
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • dobrze skomunikowane biuro w Warszawie lub Krakowie.