Elastyczny Web Hosting 2.0
stworzony dla Twojego sukcesu

Wypróbuj EWH przez 14 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań!

  • 68% szybszy od poprzedniej wersji
  • 99,992% dostępności serwerów w ostatnich 6 miesiącach
  • Wsparcie klienta reagujące w ciągu 9 minut od zgłoszenia
lub

Wsparcie klienta

Średni czas odpowiedzi na zgłoszenia wynosi zaledwie 9 minut! Nasi specjaliści są gotowi udzielić Ci kompleksowej pomocy w każdej sytuacji.

Dostępność serwerów

Gwarantujemy wysoki uptime. Nasi klienci w ciągu ostatnich 6 miesięcy mogli cieszyć się dostępnością swoich stron na poziomie 99,992%!

Prędkość

EWH 2.0 jest aż o 68% szybszy od swojego poprzednika! Pod kątem prędkości wczytywania stron przebija większość hostingów w Polsce.

EWH 2.0 – Elastyczność i prędkość w jednym

Prędkość

EWH w wersji 2.0 to wzrost prędkości ładowania stron aż o 68% w porównaniu do EWH 1.0. Dzięki nowej infrastrukturze opartej o najnowsze procesory AMD, wydajność Twoich stron wejdzie na zupełnie nowy poziom.

Platforma EWH 2.0 jest dostępna dla każdego, bez dodatkowych kosztów.

Wypróbuj hosting

Dostępność serwerów

Nowa infrastruktura niezmiennie zapewnia wysoką dostępność Twoich stron na poziomie +99,9%. Dodatkowo dzięki redundancji eliminujemy „single point of failture" (SPOF), który wyklucza pojedynczy punkt awarii.

Dzięki temu Twoje strony będą dostępne dla użytkowników Internetu niemal bez żadnych przerw.

Wypróbuj hosting

Wsparcie klienta

Nasze niezawodne Biuro Obsługi Klienta jest gotowe wesprzeć Cię o każdej porze dnia i nocy. Średni czas odpowiedzi na zgłoszenie wynosi zaledwie 9 minut. Czy wiesz, że aby zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę, nasz support odbiera 2000 telefonów miesięcznie i obsługuje, aż 15 000 zgłoszeń?

Dzięki temu Twoje strony będą dostępne dla użytkowników Internetu niemal beż żadnych przerw.

Wypróbuj hosting

BEZPŁATNA KOPIA ZAPASOWA

Najdłuższy backup poczty na polskim rynku

dowiedz się więcej

Dane pochodzą ze stron poszczególnych usługodawców i zostały pobrane 10.01.2023.

Rafał Kuśmider

Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl
Podchodzimy do skalowalnego hostingu od zupełnie nowej strony

Nasza misja jest prosta – chcemy pomagać ambitnym ludziom budować biznes w Internecie dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Robimy to poprzez rozwijanie Elastycznego Web Hostingu, który nie nakłada ograniczeń, jakimi charakteryzuje się klasyczny hosting współdzielony. Nasza usługa zawsze jest gotowa na przyjęcie dużego ruchu – nieważne, czy uruchomiłeś kampanię Google Ads, czy napisał o Tobie duży portal. Nie nałożymy na Ciebie ograniczeń, nie będziemy straszyć blokadą i rozliczymy się za zużycie. Z nami nie musisz trzymać rezerwy zasobowej, płacić za administratora i samodzielnie monitorować strony WWW, jak w przypadku serwerów VPS czy dedykowanych.

dowiedz się więcej

Wybór nr 1 doświadczonych użytkowników

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skalują swoje strony na EWH

Wypróbuj EWH przez 14 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań!

Wypróbuj za darmo

14 dni za darmobez zobowiązań

długofalowa współpraca

Sprawdź, co o EWH mówią nasi klienci

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojego sklepu?

Przeniosłem swój sklep do dhosting.pl kilka lat temu z polecenia zaprzyjaźnionej firmy. Potrzebowałem czegoś profesjonalnego, usługi zdolnej do dynamicznego dopasowania z racji różnorodności mojej działalności i aktywności. To wszystko znalazłem w dhosting.pl. Rzetelność i solidność to rzeczy, które wysoko sobie cenię i wymagam również od samego siebie, dlatego naprawdę miło było przekonać się o dokładnie takim samym podejściu ze strony firmy dhosting.pl do mnie, jako klienta. Tym samym śmiało mogę zarekomendować ją jako solidnego partnera hostingowego.

Jakub Łopatko

audiofanatyk.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla agencji interaktywnej?

Przyznam szczerze, że jesteśmy miło zaskoczeni tym, jak działa dhosting.pl. Urzekła nas prostota i intuicyjność panelu, a także możliwość edycji wielu elementów z jego poziomu. Olbrzymi plus stanowi także prężnie działające Biuro Obsługi Klienta i podejście – było pełne szacunku i serdeczności. Właśnie dlatego wybraliśmy dhosting.pl i współpracujemy z nim już przeszło 5 lat. Elastyczny Web Hosting daje naszym klientom olbrzymią swobodę, pozwala płacić jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby. To oferta skrojona do indywidualnych potrzeb i właśnie tego potrzebowaliśmy.

Krzysztof Kowalski

Astrabit