Hosting ambitnych projektów

Załóż za darmo flaga ue dhosting.com dPoczta dPanel

Elastyczny Web Hosting

Stworzony, by pomagać ambitnym ludziom rozwijać wspaniałe projekty w Internecie - bez obaw o zasoby serwera.

gwarancja satysfakcji pc world 8/2017 pc world 12/2018

Testuj hosting 14 dni za darmo!

Usługa gotowa w ciągu 60 sekund

Darmowa migracja stron i poczty w ciągu 48h

Zobacz, jak zmieniamy oblicze branży hostingowej

Zacznij testy jeszcze dziś

Doskonale radzi sobie z każdym rodzajem stron

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego?

„Przeniosłem swój sklep do dhosting.pl rok temu z polecenia zaprzyjaźnionej firmy. U poprzedniego hostingodawcy system rozliczeń w pewnym momencie przestał być atrakcyjny i z atutu stał się ograniczeniem, które skutecznie zablokowało dalszy rozwój. Potrzebowałem czegoś profesjonalnego, usługi zdolnej do dynamicznego dopasowania z racji różnorodności mojej działalności i aktywności. To wszystko znalazłem w dhosting.pl. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie elastyczny system alokacji zasobów oraz szybkość i skuteczność podejmowanych działań, gdy coś było nie tak. Rzetelność i solidność to rzeczy, które wysoko sobie cenię i wymagam również od samego siebie, dlatego naprawdę miło było przekonać się o dokładnie takim samym podejściu ze strony firmy dhosting.pl do mnie, jako klienta. Tym samym śmiało mogę zarekomendować ją jako solidnego partnera hostingowego.”

Jakub Łopatko

Jakub Łopatko

audiofanatyk.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla webdevelopera?

„Doświadczyłem wielu hostingów, ale żaden nie był tak przystępny i uniwersalny jak dhosting.pl. Automatyczne skalowanie oraz serwer z komercyjnym wydaniem LiteSpeed Cache to świetne połączenie dające dużego kopa stronom opartym o WordPressa i nie tylko. Firma urzeka także partnerskim podejściem - to hosting, który z czasem staje się istotnym narzędziem i partnerem w biznesie, a nie smutną rzeczywistością.”

Łukasz Szmigiel

Łukasz Szmigiel

szmigieldesign.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla agencji interaktywnej?

„Przyznam szczerze, że jesteśmy miło zaskoczeni tym, jak działa dhosting.pl. Urzekła nas prostota i intuicyjność panelu, a także możliwość edycji wielu elementów z jego poziomu. Olbrzymi plus stanowił także prężnie działający Dział Techniczny i sposób obsługi klienta – był pełen szacunku i serdeczny. Właśnie dlatego wybraliśmy dhosting.pl i współpracujemy z nim już przeszło 4 lata. Elastyczny Web Hosting daje naszym klientom olbrzymią swobodę, pozwala płacić jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby. To oferta skrojona do indywidualnych potrzeb i właśnie tego potrzebowaliśmy.”

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

Astrabit

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla biznesu?

„W upSell.pl od wielu lat tworzymy narzędzia do lepszej sprzedaży online i z takich też rozwiązań z chęcią korzystamy. Do dhosting najbardziej przekonała nas prosta w zarządzaniu opcja automatycznego skalowania zasobów. To rozwiązanie polecamy również naszym klientom, którzy w dużej większości tworzą kursy online i szukają hostingu, który będzie umiał dostosować się do zmieniających się wymagań ich strony. Elastyczny Web Hosting pomaga przedsiębiorcom prowadzić swój biznes na najwyższym poziomie - bez spowalniania, zacinania, czy całkowitego wyłączenia się strony. My to bardzo doceniamy! Do tego dochodzi bezpłatna migracja, z której już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni!”

Michał Jaworski

Michał Jaworski

upSell.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojego bloga?

„Wydajna usługa, którą zarządzają administratorzy po stronie usługodawcy, z estymacją wykorzystania zasobów i funkcją ich automatycznego skalowania według ustawionych parametrów, to rozwiązanie, które idealnie pasuje do naszej działalności. Bardzo szybko rozwijamy nasz serwis internetowy i od usługi hostingowej oczekujemy, by za nami nadążała, a Elastyczny Web Hosting robi to z nawiązką, w dodatku lepiej zarządzając kosztami, niż tradycyjny hosting. Tego właśnie potrzebowałam – usługa działa w tle, niezauważona, a ja swój czas mogę skierować na rozwój projektu.”

Katarzyna Pura

Katarzyna Pura

tabletowo.pl