Wsparcie API poczty e-mail już dostępne!

Celem dhosting.pl jest dostarczanie usług hostingowych na jak najwyższym poziomie wraz z zaawansowaną infrastrukturą ułatwiającą wszystkie procesy. Od zawsze ambitnie podchodziliśmy do naszego zadania oferując rozwiązania, które wspierają Ciebie i Twoje projekty każdego dnia. Uważnie słuchamy potrzeb wszystkich naszych Klientów oraz reagujemy na zgłaszane przez nich pomysły. Dzięki temu, możemy wychodzić im naprzeciw i sprawiać, że zarządzanie usługą hostingową staje się czystą przyjemnością.

Nasze najnowsze wdrożenie – wsparcie API w kontekście poczty e-mail – pozwoli Ci zautomatyzować wszelkie działania związane z zarządzaniem tą usługą.

Jakie możliwości daje API?

Korzystaj z praktycznie nieograniczonych możliwości dopasowania narzędzia, którego Ty i Twoi Klienci używacie do zarządzania pocztą e-mail. API to zaawansowane rozwiązanie pozwalające Ci uzyskać pełną kontrolę nad Twoją usługą oraz zautomatyzować czynności z nią związane. Dzięki temu, korzystając ze swojej aplikacji, możesz:

  • dodawać/usuwać skrzynki e-mail w domenie przypisanej do konta,
  • zmieniać hasła skrzynek,
  • przypisywać/zmieniać numery telefonów do przypomnienia hasła do skrzynki e-mail poprzez SMS,
  • włączać/wyłączać protokoły POP3, IMAP oraz SMTP na skrzynkach e-mail,
  • zmieniać domyślne ustawienia filtrów antyspamowych (możesz wybrać ustawienia „basic”, „normal” lub „high”),
  • włączać/wyłączać całe skrzynki e-mail.

A wszystko to dzięki kilku prostym komendom, które dostępne są w dokumentacji API dhosting.pl oraz w dPanelu w zakładce „Dostęp API”. W razie potrzeby możesz też skorzystać z licznych artykułów w naszej bazie pomocy (np. Dodawanie skrzynki e-mail czy Usuwanie skrzynki e-mail).

Jak aktywować API?

Możesz je aktywować w kilka sekund z poziomu dPanelu. Po zalogowaniu się, w menu bocznym zobaczysz zakładkę „Dostęp API”. Kliknij w nią, a uzyskasz dostęp do:

  • aktywowania API – uzyskania loginu oraz hasła (zakładka „API”),
  • dokumentacji API (zakładka „Dokumentacja API”).

Wybierz „API” i aktywuj:

API to obecnie niezwykle popularnie i pożądane rozwiązanie, dlatego nie mogło go zabraknąć w dhosting.pl. Cieszymy się, że kolejny raz możemy oddać w Twoje ręce narzędzie, które z pewnością zaoszczędzi Ci wiele czasu.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
191ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły