Poczta Biznesowa dhosting.pl – profesjonalne rozwiązanie, które zmieni Twoją komunikację

Poczta e-mail to obecnie nieodzowny element komunikacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej każdej organizacji. Jest ona również niezwykle istotną częścią wizerunku firmy – jej dbałości o bezpieczeństwo, funkcjonalność i profesjonalizm. Warto zatem zdecydować się na rozwiązanie dbające o te wartości i dające Ci stabilny fundament do dalszego rozwoju.

Właśnie w tym celu przez wiele miesięcy ciężko pracowaliśmy nad stworzeniem naszej nowej usługi – Poczty Biznesowej.

„Chcieliśmy zaoferować naszym Klientom profesjonalną i gwarantującą bezpieczeństwo danych usługę pocztową, która zmieni sposób myślenia o poczcie biznesowej. Przygotowaliśmy rozwiązanie dla osób nie mogących pozwolić sobie na niedostępność czy liczne ograniczenia dotyczące bezpośrednio skrzynek i wysyłki maili.” Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl.

Jakie są zalety Poczty Biznesowej?

Tworząc tę usługę nie oszczędzaliśmy naszych developerów ani serwerów. A wszystko po to, by zaoferować Ci rozwiązanie wyróżniającą się na rynku i wychodzącą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oto, co oferuje Poczta Biznesowa.

Brak ograniczeń liczby skrzynek i ich wielkości

Chcieliśmy dać Ci pełną swobodę działania, dlatego to Ty decydujesz, ile skrzynek chcesz posiadać. Dodatkowo ich predefiniowana wielkość, którą również samodzielnie określasz, nie powoduje „rezerwacji” przestrzeni dyskowej z ogólnej puli dla całej usługi. Będzie ona wzrastać aż do ustalonej przez Ciebie wielkości wraz z jej wykorzystaniem.

Możliwość wysyłania bardzo dużych załączników (nawet do 2 GB)

Nie chcemy, by Twoja prezentacja biznesowa, czy film promocyjny padły ofiarą ograniczeń wielkości załącznika. Niektóre rzeczy po prostu muszą być duże. Limit wiadomości wychodzącej i przychodzącej w ramach Poczty Biznesowej to 2 GB.

Pamiętaj: to, czy tak duża wiadomość dotrze do Twojego odbiorcy zależy niestety także od możliwości usługi pocztowej, z której on korzysta. Jeśli nie jest to Poczta Biznesowa w dhosting.pl, warto sprawdzić, jakie ma ograniczenia i czy przyjmie tak dużą wiadomość. Jest to kwestia, na która nie mamy wpływu.

Możliwość wysyłania nawet do 24 000 wiadomości na dobę w ramach jednej skrzynki

Nasza usługa pocztowa ma nie tylko nadążać za rozwojem Twojej firmy, ale także go przyspieszać. Tworząc swoją komunikację zapewne myślisz o dużej liczbie odbiorców. Pracując w marketingu doskonale wiem, że niektóre działania wymagają wysyłania mailingów do naprawdę znacznej liczby osób czy firm. Chcemy Ci to umożliwić.

Pewność, że Twoja poczta nie znajdzie się w spamie

Stworzyliśmy specjalny algorytm, który działa na zasadzie przypisania losowego adresu IP do każdej wysłanej wiadomości z puli posiadanych przez nas kilkudziesięciu adresów. Dzięki temu ograniczyliśmy do minimum ich blokowanie. Ponad to cyklicznie sprawdzamy je w RBL i odłączamy w razie problemów, używając tych, które działają poprawnie.

Zaawansowana infrastruktura

Serwery Poczty Biznesowej są niezależne od serwerów WWW. Oznacza to, że usługi te funkcjonują oddzielnie. Jeśli nawet wystąpi problem związany ze stronami nie będzie mieć on wpływu na usługę pocztową. Ponadto dla zwiększenia dostępności Twojej poczty, rozdzielamy Twoje skrzynki mailowe na różne serwery. Eliminuje to pojedynczy punkt awarii i ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Skalowalność

Naszą strukturę tworzą wydzielone klastry składające się z wielu serwerów, które odpowiadają za poszczególne systemy. Oznacza to, że systemy dotyczące poczty wychodzącej znajdują się na innych klastrach niż systemy odpowiedzialne za pocztę przychodzącą. Podobnie jest z backupami, webmailem, antyspamem itd.

Rozbudowując naszą infrastrukturę zastosowaliśmy system modułowy. Pozwala on na szybkie zwiększanie zasobów danych klastrów. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości do rozwoju naszej infrastruktury.

Ochrona antywirusowa i antyspamowa

Nasza ochrona nie opiera się wyłącznie na gotowych rozwiązaniach. Jest nieustannie rozwijana przez dedykowany zespół, który codziennie dostosowuje filtry antyspamowe na podstawie otrzymywanego feedbacku – nasi Klienci mogą zgłaszać przychodzący spam na specjalną listę. Stosujemy także rozszerzone algorytmy uczenia się na podstawie oznaczenia wiadomości jako niechciane.

Rozliczanie realnego wykorzystania przestrzeni każdej skrzynki

Wspominałam o tym, mówiąc o liczbie skrzynek. W naszej usłudze nie występuje tak zwana rezerwacja przestrzeni dyskowej. To korzystne rozwiązanie dla Klienta, które nadal jest rzadko spotykane na rynku.

Dostęp do API

Pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad Twoją usługą oraz automatyzuje czynności z nią związane. Nasi Klienci docenili to rozwiązanie podczas procesu onboardingu nowych pracowników. Automatycznie, w kilka sekund mogli dodać nowe skrzynki i w razie potrzeby szybko usunąć, czy też zmienić ich hasła. Więcej na temat API oraz dostęp do naszej dokumentacji znajdziesz tutaj.

Wzbogacony webmail

Klient przeglądarkowy naszej poczty e-mail, którego najnowszą wersję wraz z licznymi ulepszeniami takimi jak weryfikacja dwuetapowa (2FA), szyfrowanie PGP, kalendarz oparty o CalDAV czy projektant podpisu udostępniliśmy niedawno w ramach dpoczta.pl. Wszystkie nowe możliwości opisaliśmy dla Ciebie na stronie poświęconej nowemu webmailowi.

Zaawansowany system monitoringu

Oprócz monitoringu istniejącego w data center możemy pochwalić się własnym zespołem administratorów gotowych, by reagować w każdym momencie, niezależnie od pory dnia i nocy.

Zarządzanie poprzez autorski panel administracyjny

Usługą pocztową zarządzasz poprzez znany dobrze naszym Klientom dPanel. To autorskie rozwiązanie, które tworzyliśmy od podstaw, by zyskać nieograniczoną niczym swobodę dalszego rozwoju. Jak widzisz, nie lubimy chodzić na skróty i korzystać z gotowych projektów. Wolimy sami stanowić o sobie.

Czy warto wybrać Pocztę Biznesową? Zobacz, jak wypadamy na tle konkurencji

Świetna usługa, jaką Poczta Biznesowa niewątpliwie jest, to wartość sama w sobie, ale doskonale wiem, że w naszej naturze leży porównywanie i szukanie najlepszego rozwiązania wśród wielu dostępnych na rynku. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowałam zestawienie właściwości usług pocztowych wiodących firm hostingowych:

Właściwości
dhosting.pl
nazwa.pl
home.pl
zenbox.pl
google workspace
Pakiet
PB 500
CloudMail Biznes
Poczta Biznes
Hosting 25k
Poczta w chmurze
Business Standard
Powierzchnia
500 GB
500 GB
100 GB
500 GB
2000 GB1
Cena
500 zł / rok
400 zł / rok2
492 zł / rok2
776,10 zł / rok2
41,40 zł / rok3
2FA (webmail)
Tak
Nie
Nie
Nie
Tak
Wysyłka wiadomości
24 000 / 24h
1000 / 24h
120 / 2h4
3000 / 24h
2000 / 24h
SLA
99,9+%
99,9%
99%
99,9%
99,9%
Brak rezerwacji przestrzeni5
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
Wielkość konta pocztowego
Brak limitu
Limit w ramach przestrzeni
Limit w ramach przestrzeni
Limit w ramach przestrzeni
Limit w ramach przestrzeni
Odbiorcy jednej wiadomości
Brak limitu
100
1206
99
5007
Maksymalny rozmiar wiadomości
2 GB
1 GB
100 MB
512 MB
25 MB8
Logi pocztowe9
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Przywracanie backupów10
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Wsparcie w obsłudze11
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak

1. Współdzielone z usługą Google Drive. 2. Cena dotyczy odnowienia usługi. 3. Miesięcznie za 1 użytkownika. 4. Przy wysyłaniu tej samej wiadomości. 5. Określenie wielkości skrzynki pocztowej nie powoduje rezerwacji, zabrania przestrzeni dyskowej z ogólnej puli do wykorzystania w ramach usługi. 6. 200, jeśli do listy mailingowej. 7. 2000 wewnątrz organizacji. 8. Sam załącznik. 9. Bezpłatne udostępnianie logów. 10. Bezpłatne przywracanie. 11. Bezpłatne m.in. tworzenie skrzynek i aliasów.

Tworząc Pocztę Biznesową zrobiliśmy wszystko, by nie ograniczać Twoich możliwości zasięgu. Dlatego nie mamy limitu odbiorców jednej wiadomości. Ponadto umożliwiamy imponującą wysyłkę do 24 000 maili na dobę w ramach jednej skrzynki!

Wspomnę jeszcze tylko, że jako jedyni nie stosujemy rezerwacji przestrzeni dyskowej. Wdrożyliśmy też weryfikację 2FA, która, jak widać, nie jest jeszcze powszechnie dostępna u innych usługodawców.

Wybierz Pocztę Biznesową dopasowaną do Twoich potrzeb

W dhosting.pl cenimy sobie prostotę. Przygotowaliśmy 5 pakietów, które różnią się ilością GB, która możesz wykorzystać. Wszystkie opisane wcześniej funkcjonalności dostępne są w każdym z pakietów.

Więcej informacji dotyczących Poczty Biznesowej znajdziesz na stronie.

Chcesz porozmawiać o Poczcie Biznesowej?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z nową ofertą, zapraszam do kontaktu.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
191ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły