Nowy model migracji w dhosting.pl

Ceniąc czas naszych klientów wprowadziliśmy w dhosting.pl nowy, rewolucyjny model migracji, który usuwa wszystkie niepotrzebne bariery. Naszym celem jest zapewnienie klientom natychmiastowej i bezproblemowej migracji ich stron i skrzynek pocztowych. 

Migracja błyskawiczna 

Nowy model migracji umożliwia klientom przeniesienie stron WWW i poczty nawet tego samego dnia, którego otrzymamy formularz. Aby skorzystać z tej opcji, klient musi spełnić 2 warunki. 

  • Poprawnie wypełniony formularz migracyjny musimy otrzymać do 11:00 w dzień roboczy. 
  • W ramach migracji błyskawicznej przenosimy do 3 stron (do 30 GB) oraz do 15 skrzynek pocztowych (do 60 GB),  

Jeśli formularz dotrze do nas po 11:00 lub w dzień wolny od pracy, migrację przeprowadzimy w najbliższy dzień roboczy. W przypadku większej ilości danych, obowiązuje standardowy proces z ustaleniem terminu przenosin.  

Bez opłacania faktury 

Tradycyjnie, aby zlecić migrację należało w pierwszej kolejności opłacić fakturę za wybraną usługę. Jednak klienci często potrzebują natychmiastowej pomocy z przeniesieniem, a skomplikowane procedury lub czas księgowania w bankach uniemożliwiają szybką realizację płatności, a co za tym idzie – przeniesienie danych. W odpowiedzi na takie sytuacje zdecydowaliśmy, że w nowym modelu migracji nie ma konieczności opłacania faktury, aby zlecić migrację! Fakturę opłacisz dopiero, gdy strony i poczta będą przeniesione na Twoją nową usługę w dhosting.pl.  

Bez zakładania konta 

Dotychczas również elementem obowiązkowym była rejestracja w dhosting.pl, aby nasi specjaliści mogli przenieść dane na konkretne, wskazane przez użytkownika konto. Nowe spojrzenie na usługę uświadomiło nam, że można uczynić migrację jeszcze prostszą i bezproblemową dla naszych klientów, jeśli będziemy zakładać konta w ich imieniu! Od teraz wystarczy jedynie wypełnić formularz migracyjny. Możesz podać login Twojego konta, jeśli już je posiadasz lub pozostawić pole na login puste, a my założymy konto za Ciebie. Po wykonanej migracji przekazujemy Ci dane do konta, a Ty stajesz się jego nowym właścicielem.  

Cieszymy się, że możemy nieustannie upraszczać procedury dla naszych klientów i wierzymy, że nowy model migracji przypadnie do gustu wszystkim, którzy oczekują natychmiastowej pomocy w przeniesieniu swoich danych. 

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły