#4WH, czyli 4 urodziny Elastycznego Web Hostingu – niespodzianki

W zeszłym roku, dokładnie 5 listopada spotkaliśmy się w Warszawie na specjalnie przygotowanym, pierwszym takim w historii naszej firmy wydarzeniu – urodzinach Elastycznego Web Hostingu. To był dla nas wyjątkowy czas z różnych względów, ale przede wszystkim mieliśmy okazję porozmawiać, uścisnąć sobie dłoń, przedstawić plany, wymienić się spostrzeżeniami i pomysłami na przyszłość. Bardzo dobrze wspominamy ten czas w firmie. Dziś przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, ale o tym niżej.

Jednym z ważniejszych punktów urodzin było nasze nowe spojrzenie na Program Partnerski, który został całkowicie przebudowany oraz na strategiczne partnerstwo z Fundacją Mam Marzenie. Jestem dumny z nawiązania tej współpracy i wierzę, że dhosting.pl przeszedł długą drogę do bycia firmą społecznie odpowiedzialną – pokazuje to nie tylko – wspólne z Partnerami – angażowanie się w cele charytatywne, ale też kultura prowadzenia organizacji zorientowana na Twój sukces. 

Dziś jesteśmy firmą, która zatrudnia 50 osób w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, obsługuje ponad 40 tysięcy Klientów i jest w top 10 największych firm hostingowych w Polsce według top100.rootnode.pl.

#4WH, czyli 4 urodziny Elastycznego Web Hostingu

Przyszło nam żyć w czasach niespokojnych, gdzie trwająca pandemia mocno wpływa na naszą codzienność. Ten rok był trudny dla wszystkich, nas też nie oszczędził – plany rozwojowe musieliśmy zrewidować, część zmienić, część przesunąć, ale możemy zapewnić, że zapowiadane wcześniej projekty są realizowane.

Bardzo chcielibyśmy spotkać się z Wami osobiście, jednak czas wyjątkowo nie sprzyja wydarzeniom organizowanym lokalnie. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości będzie to możliwe i kolejne edycje urodzin odbędą się w podobnej formule do tej z zeszłego roku. 

W tym roku urodziny #4WH postanowiliśmy uczcić inaczej. Przygotowaliśmy dla Was cały tydzień niespodzianek, zaczynamy już dziś (16.11.2020) zniżką 40% za pierwszy rok (dla nowych klientów, jeśli chcecie zaprosić znajomych). A już jutro (17.11.2020) +30 dni gratis, jeśli będziecie chcieli przedłużyć umowę na kolejny okres. 

Zapraszam, odwiedzajcie dhosting.pl i nasze profile w social media codziennie, żeby nic Was nie ominęło. Niespodzianki będą pojawiać się każdego dnia, aż do 20.11.2020 r.  

Dziękuję, że jesteście z nami i mam nadzieję, że wraz z bliskimi pozostajecie bezpieczni, trzymacie się w zdrowiu, a przygotowane niespodzianki przypadną Wam do gustu i choć trochę ułatwią przejście przez ten niepewny czas. Wszystkiego dobrego!

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wspólna pomoc

Partnerzy dhosting.pl, Fundacja Mam Marzenie oraz twórcy ambitnych projektów – wspólnie z nami pomagają innym tworzyć „wielkie” projekty. Małe i duże. Tworzące różnicę.

To już ponad dwa miesiące współpracy z Fundacją Mam Marzenie

Od momentu ogłoszenia strategicznego partnerstwa pomiędzy dhosting.pl Sp. z o.o. a Fundacją Mam Marzenie minęły już ponad dwa miesiące. Od 5 listopada 2019 roku...

Program Partnerski 2.0 – dlaczego to robimy?

Marzeniem moim i wszystkich współtworzących dhosting.pl już od pierwszych dni powstania marki, było dostarczać rozwiązania, z których sami chętnie chcielibyśmy korzystać, a to wszystko...

Nowy Program Partnerski w dhosting.pl

Po wielu miesiącach prac mamy przyjemność zaprezentować nowy Program Partnerski dhosting.pl. Od dzisiaj to partnerzy decydują na co przeznaczą swoją prowizję, która będzie wzrastać...

Wywiad z Magdaleną Kilan – Fundacja Mam Marzenie

Fundacja Mam Marzenie istnieje na rynku już 16 lat i zrealizowała już prawie 8500 marzeń ciężko chorych dzieci. Organizacja opiera się o ludzi z...

Wsparcie ambitnych projektów

Tworząc w 2016 roku Elastyczny Web Hosting, chcieliśmy udostępnić ludziom usługę, która pozwoli im rozwijać swoje projekty pozbawione troski o infrastrukturę serwerową oraz koszty....
Zdecyduj, który projekt otrzyma wsparcie w ramach Programu Partnerskiego dhosting.pl lub dodaj własny.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
173ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły