Działa

niezależnie

od liczby odwiedzających Twoją stronę

Łatwość obsługi jak w hostingu współdzielonym.

Gwarancja zasobów jak w serwerze dedykowanym, ale dużo taniej.

Skalowalność jak w chmurze, a nawet lepiej.

migruj za darmo

kompleksowobłyskawicznie

Jak to działa?
Wypróbuj za darmo

BEZPŁATNA KOPIA ZAPASOWA

Najdłuższy backup poczty na polskim rynku

dowiedz się więcej

Dane pochodzą ze stron poszczególnych usługodawców i zostały pobrane 10.01.2023.

Rafał Kuśmider

Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl
Podchodzimy do skalowalnego hostingu od zupełnie nowej strony

Nasza misja jest prosta – chcemy pomagać ambitnym ludziom budować biznes w Internecie dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Robimy to poprzez rozwijanie Elastycznego Web Hostingu, który nie nakłada ograniczeń, jakimi charakteryzuje się klasyczny hosting współdzielony. Nasza usługa zawsze jest gotowa na przyjęcie dużego ruchu – nieważne, czy uruchomiłeś kampanię Google Ads, czy napisał o Tobie duży portal. Nie nałożymy na Ciebie ograniczeń, nie będziemy straszyć blokadą i rozliczymy się za zużycie. Z nami nie musisz trzymać rezerwy zasobowej, płacić za administratora i samodzielnie monitorować strony WWW, jak w przypadku serwerów VPS czy dedykowanych.

dowiedz się więcej

Wybór nr 1 doświadczonych użytkowników

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skalują swoje strony na EWH

Wypróbuj EWH przez 14 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań!

Wypróbuj za darmo

14 dni za darmobez zobowiązań

długofalowa współpraca

Sprawdź, co o EWH mówią nasi klienci

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojego sklepu?

Przeniosłem swój sklep do dhosting.pl kilka lat temu z polecenia zaprzyjaźnionej firmy. Potrzebowałem czegoś profesjonalnego, usługi zdolnej do dynamicznego dopasowania z racji różnorodności mojej działalności i aktywności. To wszystko znalazłem w dhosting.pl. Rzetelność i solidność to rzeczy, które wysoko sobie cenię i wymagam również od samego siebie, dlatego naprawdę miło było przekonać się o dokładnie takim samym podejściu ze strony firmy dhosting.pl do mnie, jako klienta. Tym samym śmiało mogę zarekomendować ją jako solidnego partnera hostingowego.

Jakub Łopatko

audiofanatyk.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla agencji interaktywnej?

Przyznam szczerze, że jesteśmy miło zaskoczeni tym, jak działa dhosting.pl. Urzekła nas prostota i intuicyjność panelu, a także możliwość edycji wielu elementów z jego poziomu. Olbrzymi plus stanowi także prężnie działające Biuro Obsługi Klienta i podejście – było pełne szacunku i serdeczności. Właśnie dlatego wybraliśmy dhosting.pl i współpracujemy z nim już przeszło 5 lat. Elastyczny Web Hosting daje naszym klientom olbrzymią swobodę, pozwala płacić jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby. To oferta skrojona do indywidualnych potrzeb i właśnie tego potrzebowaliśmy.

Krzysztof Kowalski

Astrabit

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla webdevelopera?

Doświadczyłem wielu hostingów, ale żaden nie był tak przystępny i uniwersalny jak dhosting.pl. Automatyczne skalowanie oraz serwer z komercyjnym wydaniem LiteSpeed Cache to świetne połączenie dające dużego kopa stronom opartym o WordPressa i nie tylko. Firma urzeka także partnerskim podejściem – to hosting, który z czasem staje się istotnym narzędziem i partnerem w biznesie, a nie smutną rzeczywistością.

Łukasz Szmigiel

szmigieldesign.pl

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojego bloga?

Wydajna usługa, którą zarządzają administratorzy po stronie usługodawcy, z estymacją wykorzystania zasobów i funkcją ich automatycznego skalowania to rozwiązanie, które idealnie pasuje do naszej działalności. Bardzo szybko rozwijamy nasz serwis internetowy i od usługi hostingowej oczekujemy, by za nami nadążała. Tego właśnie potrzebowałam – usługa działa w tle, niezauważona, a ja swój czas mogę skierować na rozwój projektu.

Katarzyna Pura

Tabletowo.pl