Nowe wyróżnienie, rozwój Elastycznego Web Hostingu, wywiad z CEO

Przez ostatnie miesiące wiele firm przeniosło swoją działalność do Internetu, by sprostać nowej sytuacji rynkowej. Cieszy fakt, że duża część tych firmy świadomie wybiera Elastyczny Web Hosting, jako usługę dojrzałą i dostosowaną do ich – często trudnych do sprecyzowania na początku – potrzeb. To właśnie „elastyczność” i możliwość automatycznego skalowania zasobów wskazywana jest, jako kluczowa przy wyborze naszych rozwiązań.

Dziś chciałbym przedstawić kilka wybranych publikacji z ostatniego czasu, które przybliżą to, co zmienia się u nas i na rynku hostingowym. Zapraszam.

Zagrozić wielkiej trójce. dhosting.pl stawia na rozwój organiczny Elastycznego Web Hostingu, garściami czerpiąc doświadczenia z amerykańskiego rynku

dhosting.pl już dzisiaj jest w top10 największych firm hostingowych w Polsce, ale naszym realnym celem na najbliższe dwa lata jest osiągnięcie 4. miejsca w rankingu, zaraz po „wielkiej” trójce. (…) mamy jasno postawione cele, które chcemy osiągnąć” – Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl o planach dalszego rozwoju i podboju rynku w rozmowie z PCWorld.pl.

PRZECZYTAJ CAŁY WYWIAD

Wyróżnienie od PCWorld dla dhosting.pl za Elastyczny Web Hosting

W czerwcu PCWorld wyróżnił dhosting.pl za „Elastyczny Web Hosting z możliwością skalowania zasobów wraz ze wzrostem ruchu na stronie”

To już 4 wyróżnienie na przestrzeni ostatnich lat, jakie nasze usługi, w tym Elastyczny Web Hosting, otrzymały od PCWorld.pl, jako usługi kompletnej, profesjonalne dla firm i osób fizycznych, które z powodzeniem chcą realizować swoje ambicje w Internecie.

WIĘCEJ O WYRÓŻNIENIU

Podcast Porozmawiajny o IT odcinek #073: Hosting aplikacji webowych

15 lipca miałem okazję rozmawiać z Krzysztofem Kempińskim, autorem podcastu Porozmawiajmy o IT, w którym poruszaliśmy temat hostingu aplikacji webowych. 

Podczas podcastu rozmawiamy o typach usług, ich przyszłości, rozwoju usług hostingowych jako takich. Przyglądamy się rynkowi USA, patrzymy na nasz, rodzimy. Zwracam uwagę na problemy skalowania aplikacji i częste w branży praktyki limitowania (parametry bezpieczeństwa) oraz same koszty, jakie może nieść za sobą szybki rozwój aplikacji webowej.

PRZESŁUCHAJ ROZMOWĘ

Przez ostatnie pół roku na nowo musieliśmy wyobrazić sobie wiele aspektów działania naszej firmy. Choć to ciągła walka, dużo udało się zrobić. Cieszymy się, że coraz więcej osób zauważa te starania i świadomie wybiera Elastyczny Web Hosting. Dziękujemy za uwagi – są zauważane i ważne dla nas!

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
193ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły