Wprowadzamy obsługę triggerów i eventów dla SQL oraz usprawniamy Redis

Przyszło nam żyć w czasach niespokojnych i chyba nikt nie spodziewał się, że trwająca pandemia tak mocno wpłynie na naszą codzienność. Tam gdzie trud, tam próby sprostania nowej sytuacji  – wiele osób przeniosło pracę do Internetu, również swoją działalność, powstają nowe eSklepy, web-usługi, wymieniamy się wiedzą, doświadczeniem i wszyscy staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości. 

Od początku pandemii notujemy zwiększony ruch na naszych serwerach i niebywałe zainteresowanie Elastycznym Web Hostingiem. By usprawnić działanie stron oraz sklepów naszych Klientów, wprowadziliśmy szereg ulepszeń i dodajemy nowe funkcje – do nich zalicza się również serwer Redis, który cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Więcej o Redis: https://dhosting.pl/community/elastyczny-web-hosting-od-dzis-z-redis/

Dziś mamy kolejną dobrą wiadomość. 

Wdrożenie obsługi triggerów i eventów dla baz danych na serwerach SQL usługi EWH

Zainteresowanie dodaniem tych funkcji dla baz danych SQL było bardzo duże, dlatego dziś po zakończonych pracach zespołu rozwojowego udostępniamy je dla Klientów EWH. Dla obu funkcji jest możliwość ustawienia indywidualnych uprawnień użytkownika bazy danych. 

W uproszczeniu triggery, zwane również wyzwalaczami, to procedury, które wykonywane są jako reakcja na zdarzenie w tabeli bazy danych (na przykład dodanie danych, ich modyfikacja lub usunięcie).

Eventy, działają z kolei jako zaplanowane zadania – procedura wykonywana jest według harmonogramu, podobnie jak zadania Cron. 

Optymalizacja Redis

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy Redis bez dodatkowych opłat i gotowy do użycia już po jednym kliknięciu w https://dpanel.pl

Redis działa teraz jeszcze wydajniej. Zwiększyliśmy również dwukrotnie RAM dla Redis do 128 MB z możliwością rozszerzenia po kontakcie z Helpdesk 24h. 

Mamy nadzieję, że nowe wdrożenie i usprawnienia będą miały pozytywny wpływ na wiele obecnych i przyszłych projektów. Tego właśnie życzymy!

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły