Elastyczny Web Hosting od dziś z Redis

Stało się, po kilku miesiącach testów i przygotowań oddajemy w Wasze ręce wsparcie dla Redis, czyli nierelacyjnej bazy danych, która może pozytywnie wpłynąć na szybkość wczytywania stron. 

Instrukcję, jak aktywować Redis na swoim koncie znajdziecie tutaj: https://pomoc.dhosting.pl/baza-wiedzy/w-jaki-sposob-aktywowac-redis-w-dhosting-pl/

W uproszczeniu Redis działa jako magazyn struktur danych w formie klucz -> wartość, które przechowuje w pamięci operacyjnej RAM. Z tych względów jego główną zaletą jest wydajność. Na przykład w popularnym CMS – WordPress, Redis może przejąć rolę przechowywania danych obiektu (WP Object Cache). Dzięki temu wszystkie wymagające zapytania do bazy, jak WP_Query (wielokrotne), wp_postmeta, wp_options, a nawet Transients może znacząco „przyspieszyć”.

W WordPressie można w łatwy sposób wykorzystać zalety Redis konfigurując go w popularnej wtyczce LSCache. Więcej o tym w naszej pomocy: https://pomoc.dhosting.pl/baza-wiedzy/jak-skonfigurowac-redis-w-wordpress/

Wsparcie dla Redis oferuje nie tylko WordPress, dziś praktycznie każda popularna aplikacja Internetowa obsługuje to rozwiązanie: IPB, Joomla, Drupal, PrestaShop i wiele innych. Mamy nadzieję, że wprowadzenie nowej technologii pozytywnie wpłynie na rozwój Waszych projektów. 

Więcej informacji w Pomocy: https://pomoc.dhosting.pl/?s=redis&ht-kb-search=1

Jeśli planujecie stosować Redis w swoich aplikacjach, dajcie znać w komentarzu w jaki sposób Wam pomogło oraz jakie różnice widzicie przed i po zastosowaniu.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły