Twój branding w dPanelu – nowa funkcjonalność dla użytkowników Kooperacji

Dążąc do stworzenia przyjaznego środowiska pracy dla webmasterów, agencji oraz wszystkich, którzy angażują się w poprawne działanie stron internetowych swoich Klientów, dodaliśmy do dPanelu nową funkcjonalność. Teraz w panelu w ramach modułu Kooperacji możesz zamieścić swoje logo, dzięki czemu Klienci powiązani z Twoim kontem będą widzieć Twój znak firmowy obok sygnetu dhosting.pl.  

To forma nie tylko brandingowej ekspresji, ale również praktyczny krok w kierunku budowaniu Twoich relacji z Klientami. Teraz logując się do dPanelu będą oni mogli zobaczyć, kto opiekuje się ich usługą i komu zawdzięczają swoje sukcesy w sieci. Dodanie tej funkcjonalności ma na celu wsparcie w budowaniu zaufania i wiarygodności Twojej działalności. 

Tworząc rozwiązania dla naszych Klientów, nie skupiamy się wyłącznie na infrastrukturze, ale także angażujemy się w budowanie relacji biznesowych na bazie zaufania i profesjonalizmu. Wprowadzenie personalizacji na takim poziomie to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w tym zakresie. 

Jak dodać logo?

Dodanie swojego logo w module Kooperacji jest bardzo proste. Wystarczy przejść do zakładki „Kooperacja” i prawym górnym rogu wybrać opcję „Dodaj logo”. Szczegółową instrukcję znajdziesz w artykule pomocowym Jak zmienić logotyp w module Koooperacji?.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz agencją obsługującą wielu Klientów, czy jesteś webmasterem prowadzącym własny biznes, nowa funkcjonalność dPanelu pozwoli Ci wzmocnić wizerunek Twojej marki wśród Twoich Klientów.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły