6 miesięcy backupu i możliwość samodzielnego przywracania poczty na #1PB

Nieco ponad rok temu światło dzienne ujrzała Poczta Biznesowa, która stała się niezastąpionym narzędziem w codziennej pracy dla wielu przedsiębiorców. Jej wprowadzenie było odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów biznesowych, dla których efektywna komunikacja jest głównym filarem działania. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, systematycznie rozwijamy pocztę o nowe funkcjonalności oraz rozbudowujemy te już istniejące. Ciągłe poszerzanie horyzontów pozwala nam pozyskiwać coraz większych i bardziej wymagających Klientów. W tym roku do ich grona dołączyły m.in. międzynarodowe korporacje, dostawcy oprogramowania typu SaaS czy jednostki samorządowe. Dziś, wraz z urodzinami Poczty Biznesowej prezentujemy Wam nasze najnowsze wdrożenie, które z pewnością docenią wszyscy nasi Klienci, zyskując ogromne możliwości w sferze przywracania danych.   

Rewolucja w świecie kopii zapasowych

Czyszczenie skrzynki pocztowej z przeczytanych, niepotrzebnych wiadomości to dobra praktyka, która pozwala zachować porządek i przejrzystość w komunikacji mailowej każdej firmy. Co jednak, jeśli przypadkowo pozbędziesz się ważnej wiadomości lub okaże się, że wiele tygodni temu do kosza trafiła informacja, która wraz z upływem czasu zyskała na wartości. W takich sytuacjach ratunkiem może okazać się długi backup.

Dla dojrzałych przedsiębiorstw możliwość powrotu do archiwalnych danych jest na wagę złota, dlatego postanowiliśmy pójść na całość w kwestii backupu, oferując najbardziej rozbudowanego backupu na polskiej scenie hostingowejaż 180 dni kopii zapasowej dla Klientów Poczty Biznesowej!Ale to jeszcze nie wszystko. Zbudowaliśmy nową infrastrukturę dla kopii zapasowych, aby umożliwić Klientom Poczty Biznesowej przywracanie backupu poczty z poziomu dPanelu bez konieczności kontaktu z supportem. Już dziś pierwsi Klienci mogą cieszyć się tą funkcjonalnością, niebawem dostępna będzie ona dla wszystkich skrzynek.

Doskonale wiemy, że robienie dużych kroków to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klientów. Jesteśmy przekonani, że wychodząc poza schematy i oferując tak szeroką możliwość odzyskiwania archiwalnej korespondencji, zapewnimy wielu przedsiębiorstwom spokój ducha.

Urodzinowa promocja

Aby uczcić pierwsze urodziny Poczty Biznesowej przygotowaliśmy promocję dla nowych Klientów. Dzięki niej możesz zamówić usługę PB z 15% rabatem! Akcja promocyjna trwa do 03.02.2023 r. do godziny 23:59 i obejmuje wszystkie standardowe pakiety Poczty Biznesowej. Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Wyjątkowy bonus dla Partnerów

Nie zapomnieliśmy również o naszych Partnerach. Dla nich powstała specjalna akcja, która wynagradza dodatkowymi 400 zł za każde polecenie Poczty Biznesowej w czasie trwania promocji! To największy bonus w całej historii dhosting.pl! Szczegóły akcji znajdziecie w regulaminie.

Konkurs na najśmieszniejszy spam

Podchodząc do naszego małego święta z przymrużeniem oka, organizujemy konkurs na najśmieszniejszy spam. Nie od dziś wiadomo, że ponad połowa wszystkich wysyłanych w sieci wiadomości e-mail to właśnie niezamówiona korespondencja – jest więc pole do poszukiwania tych najzabawniejszych, aby wywołać uśmiech na twarzach innych, jednocześnie dając lekcję, jakich działań unikać, będąc przedsiębiorcą. Szczegóły konkursu pojawią się na naszym profilu na Facebooku w czwartek, 26.01.2023 r.

Film o infrastrukturze Poczty Biznesowej

Aby nieco przybliżyć Wam działanie Poczty Biznesowej przygotowaliśmy film, w którym nasz CTO, Szczepan Rędzioch opowiada o technologiach stosowanych w usłudze poczty oraz wyjaśnia, jakie skutki przynoszą podjęte przez nas decyzje w kwestii infrastruktury. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo Waszych danych, dlatego nie wybieraliśmy dróg na skróty. Film będzie miał swoją premierę 01.02.2023 r. na naszym kanale na YouTube oraz na Facebooku.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły