Nowy dPanel v3.5 i PHP 7.4 na serwerach EWH

dPanel ma w historii dhosting.pl specjalnie miejsce, przyświecał mu bowiem ważny cel – przybliżać hosting szerszemu odbiorcy upraszczając to, co skomplikowane, zachowując przy tym zaawansowane możliwości zarządzania usługą. To właśnie nasz autorski panel administracyjny, a później Elastyczny Web Hosting stał się podwaliną pod ideę i misję firmy pomagania ambitnym ludziom tworzyć wspaniałe projekty w Internecie. Co więcej, pomaga robić to w sposób przejrzysty, prosty, elastyczny i zwyczajnie przyjazny.

Miło nam poinformować, że po miesiącach prac, przygotowań i testów udostępniliśmy dPanel v3.5. To ważne wydanie i nie zabrakło w nim zmian podyktowanych uwagami naszych Klientów, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

PRZETESTUJ NOWY DPANEL

Dziesiątki zmian w interfejsie:

  • całkowicie nowy, odświeżony wygląd,
  • uproszczony interfejs i bardziej intuicyjne zarządzanie usługami,
  • zaawansowane filtry i wyszukiwanie,

  • nowe, usprawnione akcje zbiorowe,

  • optymalizacje i zmiany w silniku dPanel, aby przygotować go do dalszego, szybkiego rozwoju.

Praca nad nowym dPanelem się nie kończy. Nasze najbliższe priorytety są związane z wyeliminowaniem wykrytych bugów i problemów, o których dajecie nam znać. Zachęcamy do ich zgłaszania wraz z uwagami i propozycjami zmian poprzez moduł Bugs i nowe funkcje. Równolegle pracujemy także nad zmianami i wdrożeniem nowego interfejsu w kolejnych modułach.

Mamy nadzieję, że nowy dPanel przypadnie Wam do gustu i sprawi, że o wiele sprawniej i przyjemniej będziecie zarządzać swoimi stronami. Po krótkim feedbacku od Was i naszych kolejnych poprawkach będziemy powoli wygaszać wysłużoną już, drugą wersję i zastąpimy ją nową. Wierzymy, że to dobry kierunek i coś, co pozwoli znacznie szybciej wprowadzać kolejne funkcje w przyszłości.

To jeszcze nie koniec – PHP 7.4

Również w piątek na wszystkich serwerach EWH udostępniliśmy najnowszą, stabilną wersję PHP 7.4. Pełne phpinfo() możecie zobaczyć pod adresem phpinfo74.dhosting.pl. Pierwsze testy pokazują, że PHP 7.4 jest kilkanaście procent wydajniejszy od swojego poprzednika 7.3.

Dodatkowo moduły imagemagick i GD zostały skompilowane z obsługą formatu WebP.

Miłych testów i dajcie znać jak podoba Wam się nowy dPanel! Zachęcamy do opisania wrażeń w komentarzu pod tym wpisem lub na naszym fanpage tutaj.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
193ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły