Nowości w dhosting.pl! Zwiększenie parametrów i wydajności EWH oraz nowy pakiet hostingowy.

Rozwój dla naszej firmy to nie tylko słowo – to nasza misja, która stale motywuje nas do doskonalenia, podnoszenia jakości usług oraz wyznaczania nowego kierunku w branży. Będąc wiernymi naszym ideom wprowadziliśmy istotne zmiany i nowości w naszej firmie, bo naszym celem jest dostarczać Wam dokładnie to, czego potrzebujecie. Dlatego z ogromną radością przedstawiamy Wam efekty naszych prac z ostatnich miesięcy.

Podniesienie bazowych parametrów Elastycznego Web Hostingu 

Bazując na rozmowach z Wami i podążając za rosnącymi wymaganiami stron WWW zdecydowaliśmy się podnieść bazowe parametry EWH. W nowym wydaniu Elastyczny Web Hosting oferuje 50 GB pamięci SSD, aż 8 GB RAM-u oraz 3 GHz mocy procesora. Dzięki temu wydajność Waszych stron wzrośnie, a jednoczenie podnosi to próg, od którego skalowane będą zasoby. To największa zmiana w parametrach tej usługi od 2016 roku, czyli od momentu debiutu EWH na polskim runku.   

Zwiększenie wydajności platformy 

Niedawno nasza infrastruktura została wymieniona na nowoczesną, opartą o procesory AMD. To był jedynie początek poprawy wydajności, bowiem podniesienie bazowych parametrów spowodowało, że znacząco wzrosła ona dla klientów Elastycznego Web Hostingu, którzy nie korzystają ze skalowania zasobów.

Nowy pakiet hostingowy — Start Web Hosting

Pojawiła się również nowość w postaci pakietu hostingowego, który skierowany jest do małych firm, użytkowników, którzy chcą stworzyć swoją pierwszą witrynę lub klientów, którzy potrzebują zamieścić w sieci prostą stronę wizytówkę. Start Web Hosting to usługa, która zapewni wydajność bez skalowania przy niewielkich potrzebach i niższych kosztach utrzymania. W ramach SWH otrzymujecie do dyspozycji 25 GB SSD, 4 GB RAM oraz 3 GHz mocy procesora.  

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany spowodują, że Wasza praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza!  

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły