Nowe zabezpieczenie potwierdzające posiadanie uprawnień do zarządzania kontem w dPanelu

Bezpieczeństwo to kluczowy element przy zarządzaniu kontem hostingowym. Niezależnie od specyfiki prowadzonego biznesu, zawsze powinno się przestrzegać najlepszych praktyk zabezpieczających dane w Internecie.

Aby zapewnić naszym klientom maksymalny poziom ochrony zakresie zmian dokonywanych na kontach hostingowych, dodaliśmy do dPanelu nową funkcjonalność, związaną z telefonicznym oraz mailowym zlecaniem operacji na koncie.

Polega ona na udostępnianiu w dPanelu kodu autoryzacyjnego, który należy podać konsultantowi podczas rozmowy lub wymiany wiadomości, aby móc dokonywać zmian w dPanelu.

Dzięki takiej autoryzacji konsultant będzie w stanie zweryfikować, czy osoba kontaktująca się posiada uprawnienia do zarządzania kontem, unikając długiej procedury weryfikacji danych osobowych właściciela konta. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy osoby trzecie znają Twoje dane osobowe i mogłyby podać się za Ciebie w celu dokonania zmian.

Kod składa się z 6 cyfr i podanie go jest obowiązkowym elementem w przypadku chęci uzyskania poufnych informacji dotyczących konta lub zlecenia do wykonania danych operacji na koncie przez pracowników Biura Obsługi Klienta.

Jak uzyskać kod autoryzujący?

  1. Zaloguj się do dPanelu.
  2. Rozwiń górne menu po prawej stronie do zarządzania kontem i wybierz „Kod autoryzujący”.
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość wpisując hasło do konta dPanel.
  4. Po wpisaniu hasła otrzymasz kod oraz zobaczysz jego datę ważności.

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły