Grupowy autoresponder i kreator DMARC już dostępne!

Głównym celem dhosting.pl jest świadczenie usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Uważnie wsłuchujemy się w Wasze opinie i sugestie, aby móc oferować nowe rozwiązania spełniające Wasze oczekiwania. 

Wdrożyliśmy dwie kolejne funkcjonalności, na które czekaliście. Od teraz możecie w dPanelu ustawiać autoresponder dla wielu skrzynek jednocześnie oraz korzystać z kreatora DMARC.  

Autoresponder dla wielu skrzynek jednocześnie 

Wakacje to czas wyjazdów, które wiążą się z urlopem w pracy. Podczas nieobecności najlepiej skorzystać z autorespondera na skrzynce pocztowej, który przy próbie kontaktu odeśle ustaloną przez Ciebie odpowiedź do nadawcy. Przy pojedynczych skrzynkach sprawa jest prosta. Jeśli jednak posiadasz wiele skrzynek, lub urlopy Twoich pracowników się nakładają na siebie i trzeba ustawić automatyczną odpowiedź dla wielu skrzynek zajmuje to znacznie więcej czasu.  

Wprowadziliśmy funkcjonalność, dzięki której możesz włączyć autoresponder dla wybranej grupy skrzynek za jednym razem. Wystarczy, w zakładce “Poczta e-mail” zaznaczyć skrzynki oraz ustawić datę oraz treść wiadomości. Poniżej możesz zobaczyć jakie to proste! 

Kreator DMARC 

DMARC jest rozszerzeniem ochrony realizowanej przez SPF oraz DKIM z tą różnicą, że pozwala na określenie bardziej szczegółowych reguł dla serwera, który odbiera wiadomości z Twojej domeny. Skonfigurowanie DMARC na Twojej domenie znacznie obniża ryzyko potraktowania wychodzącej od Ciebie poczty jako SPAM. Jest to obecnie powszechny standard obsługiwany przez większość operatorów poczty. 

Dzięki dodanemu przez nas kreatorowi DMARC, możesz teraz w prosty sposób ustawić rekord poprzez zakładkę “Domeny”, a następnie wybrać pożądaną akcję.

Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas udogodnienia ułatwią Twoją pracę. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy otwarci na Twój feedback i w dużej mierze to Wy – nasi Klienci kreujecie drogę, którą zmierzamy!  

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły