dhosting.pl wśród wspierających Gwiazdy na Gwiazdkę [Aktualizacja]

Wszystkiego dobrego w nowym roku, bo jeszcze nie mieliśmy okazji życzyć Wam tego w 2021. Mamy nadzieję, że u Was wszystko dobrze i trzymacie się w zdrowiu.

A nam dziś jest niesamowicie miło poinformować, że dhosting.pl dołączył do grona wspierających XVII edycję charytatywnego turnieju piłkarskiego „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Tegoroczna edycja odbędzie się, z wiadomych powodów, wirtualnie, zamiast klasycznej murawy mecz zostanie rozegrany w Fifie 21, a całość będzie transmitowana na KANAŁ SPORTOWY na YouTubie już jutro, 9 stycznia 2021 r.

Z racji pandemii będzie to inna edycja naszego turnieju niż poprzednie, ale nie zamierzamy z niego rezygnować skoro możemy pomóc tej niespełna 8-letniej dziewczynce. Na pewno będą rozgrywki piłkarskie, w których jak co roku wezmą udział znane osoby ze świata sportu, muzyki i rozrywki. Nie zabraknie też licytacji cennych dla kibiców pamiątek związanych nie tylko z piłkarskimi reprezentantami Polski, ale również tenisistką Igą Świątek. Całość odbędzie się jednak bez publiczności i przeniesie się do Internetu.

– informuje Krystian Cipiński, koordynator „GnG” w Łowiczu

Gwiazdy na Gwiazdkę 2021 w Łowiczu zagrają dla Zosi Biegańskiej. Pieniądze zebrane 9 stycznia podczas akcji pomogą tej małej mieszkance Krępi w walce z niepełnosprawnością. Kibicujemy i wspieramy!

W tej edycji w FIFA21 zagrają

 • Maciej Rybus (online z Moskwy)
 • Greg Collins
 • Rafał Collins
 • Krzysztof Golonka – Trenuj z Krzychem
 • Antoni Królikowski
 • Sebastian Fabijański
 • Radosław Majewski
 • Qesek
 • Marcin Krzywicki

Komentować i prowadzić spotkania będą

Komentatorzy

 • Gabor – Grzegorz Jędrzejewski
 • Koza Sport

Prowadzący

 • Tomasz Smokowski

Wierzymy, że to jak prowadzimy swój biznes nie zamyka się tylko w sukcesie Elastycznego Web Hostingu i wartościach, jakie dają naszym Klientom. Rozumiemy, że nasze działania oraz odpowiedzialność, jaka za nimi stoi, powinny odzwierciedlać to kim jesteśmy i w co wierzymy. A umiejętność czerpania energii z możliwości pomagania innym realizować siebie i swoje marzenia, to wartość, którą cenimy najbardziej.

Właśnie dlatego, gdy tylko możemy, angażujemy się w szereg akcji bliskich naszym sercom. Gwiazdy na Gwiazdkę, to jedna z takich akcji i jest nam szalenie miło, że mogliśmy do niej dołożyć swoją cegiełkę.

Turniej obejrzało już ponad 100 tys. osób, a cała inicjatywa dla Zosi Biegańskiej zebrała w sumie ponad 100 tys. zł. Kibicowaliśmy bardzo mocno, mamy nadzieję, że mieliście okazję obejrzeć turniej, jeśli nie, zapis znajdziecie niżej.

Zapis turnieju z 9 stycznia

Kulisy XVII edycji turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę

Poniżej obejrzycie też kulisy tej edycji GnG, zapraszamy.

Zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here

Razem pomagajmy

Jako Partner dhosting.pl możesz pomagać Fundacji Mam Marzenie w realizacji marzeń związanych z edukacją dzieci i ich aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.

To już ponad dwa miesiące współpracy z Fundacją Mam Marzenie

Od momentu ogłoszenia strategicznego partnerstwa pomiędzy dhosting.pl Sp. z o.o. a Fundacją Mam Marzenie minęły już ponad dwa miesiące. Od 5 listopada 2019 roku...

Program Partnerski 2.0 – dlaczego to robimy?

Marzeniem moim i wszystkich współtworzących dhosting.pl już od pierwszych dni powstania marki, było dostarczać rozwiązania, z których sami chętnie chcielibyśmy korzystać, a to wszystko...

Nowy Program Partnerski w dhosting.pl

Po wielu miesiącach prac mamy przyjemność zaprezentować nowy Program Partnerski dhosting.pl. Od dzisiaj to partnerzy decydują na co przeznaczą swoją prowizję, która będzie wzrastać...

Wywiad z Magdaleną Kilan – Fundacja Mam Marzenie

Fundacja Mam Marzenie istnieje na rynku już 16 lat i zrealizowała już prawie 8500 marzeń ciężko chorych dzieci. Organizacja opiera się o ludzi z...
Zostań Partnerem dhosting.pl i razem wspierajmy Fundację w spełnianiu marzeń jej podopiecznych.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
173ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły