Akcje dla Partnerów na 7. urodziny Elastycznego Web Hostingu

Minęło już 7 lat od wprowadzenia na rynek Elastycznego Web Hostingu. Chcemy uczcić nie tylko kolejną rocznicę usługi, ale także kolejny rok współpracy z naszymi wyjątkowymi Partnerami, którzy są nieodłączną częścią naszego sukcesu. Dlatego też przygotowaliśmy dwie niesamowite akcje, które mają na celu nagrodzenie lojalności naszych Partnerów i ich zaangażowanie. Zaczynamy!

Dodatkowe 100 zł za polecenie EWH

To okazja, by zyskać dodatkowe środki za polecanie EWH. Będąc Partnerem możesz otrzymać aż 100 zł netto za każde polecenie w czasie trwanie promocji, które zakonczy się migracją do dhosting.pl lub stworzeniem pełnowartościowej strony! Środki trafią na saldo Programu Partnerskiego, a można je będzie wypłacić za pomocą faktury lub wykorzystać na obniżanie wartości faktur za usługi w dhosting.pl. Jest więc o co walczyć! Pamiętaj jednak, że przeniesienie lub zbudowanie strony na EWH będzie subiektywnie weryfikowane przez naszych pracowników, a strony stworzone na potrzeby promocji nie będą się kwalifikować do wypłaty bonusu. Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Nagroda dla najlepszego polecającego

Postanowiliśmy nieco podgrzać atmosferę i stworzyć ekscytującą rywalizację. Jest to konkurs dla najlepszego polecającego EWH. Jak możesz wygrać? Nic prostszego! Zbieraj polecenia zgodne z naszym regulaminem, a każde z nich będzie krokiem w stronę zdobycia nagrody. Partner, który zbierze najwięcej poleceń, otrzyma nagrodę w postaci 2000 zł netto! Środki trafią na saldo PP. Będzie więc można je wypłacić za pomocą faktury lub wykorzystać w dhosting.pl.

Obie akcje obowiązują od 21.11.2023 r. od godziny 9:00 do 24.11.2023 r. do 23:59.

Na dzień 08.12.2023 r. ranking polecających wygląda następująco:

I MIEJSCE: su****eo
II MIEJSCE: ca****ro
III MIEJSCE: we*****et

Jeszcze wszystko może się zmienić, ponieważ na umieszczenie stron na poleconych kontach Klienci mają czas do 22.12.2023 r. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, ale pamiętajcie, że wygrany może być tylko jeden.

Udanego świętowania!

Zostaw odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wspierajmy środowisko

Jako Partner dhosting.pl możesz dołączyć do grona klientów, którzy wspierają proekologiczne działania sadząc drzewa w całej Polsce. Razem zadbajmy o planetę.

Nasze social media

3,214FaniLubię
124ObserwującyObserwuj
195ObserwującyObserwuj
74SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie komentarze

Kontakt z nami

dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa

Infolinia: +48 22 292 01 01
Handlowy: +48 22 292 01 23
E-mail: bok@dhosting.pl

Podobne artykuły