10 powodów, dla których warto wybrać

Elastyczny Web Hosting

dowiedz się więcej
Katarzyna Pura

Katarzyna Pura

CEO w Tabletowo.pl

„(...) zmiana usługodawcy nie wiązała się tylko z dbaniem o parametry usługi – zwiększyliśmy wydajność strony z jednoczesnym obniżeniem kosztów i sporym buforem bezpieczeństwa na dalszy rozwój.”

Załóż hosting na 14-dniowy bezpłatny test

1

UNIKALNA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ USŁUGA

ELASTYCZNY WEB HOSTING

Elastyczny Web Hosting to autorska, w pełni przez nas zaprojektowana usługa, która łączy w sobie zalety hostingu współdzielonego, serwera dedykowanego i chmury obliczeniowej.

Wysokie parametry gwarantowane (1 GHz CPU, 2 GB RAM oraz 50 GB NVMe) skalują się do aktualnego zapotrzebowania Twojej strony. Dzięki temu, niezależnie od tego, ile osób ją odwiedzi – cały czas pozostaje aktywna. To wyróżnienie na tle naszej konkurencji, której limity bezpieczeństwa znajdują się na skrajnie niskim poziomie, co często prowadzi do wyłączania się stron bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Skalowanie powszechnie kojarzy się z chmurą obliczeniową, która do pełnej obsługi wymaga wiedzy technicznej. Tak było, jest i będzie. Z obsługą Elastycznego Web Hostingu natomiast, nie boimy się tego powiedzieć, poradzi sobie każdy.

2

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE

ZAPEWNIAJĄCE NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ

Nasze serwery napędzane są przez LiteSpeed Web Server, który jest dwukrotnie szybszym odpowiednikiem darmowego i często stosowanego przez konkurencję Apache. Na tę różnicę wpływa prędkość odpowiedzi na zapytania. Przy 100 jednoczesnych użytkownikach na stronie, LiteSpeed Web Server jest w stanie obsłużyć ponad 4000 zapytań, natomiast Apache zaledwie 1200.

LiteSpeed Web Server zapewnia również dostęp do LiteSpeed Cache, który świetnie współpracuje z wieloma CMSami – WordPressem, Joomlą, Magento, PrestaShop oraz Drupalem. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań nasze serwery są maksymalnie wydajnie, a my nie boimy się żadnego naporu użytkowników.

Tabletowo.pl jest z nami od lat i z powodzeniem wykorzystuje to połączenie!

Katarzyna Pura Twitter
3

SERWEROWY SPRZĘT KLASY ENTERPRISE

I CENTRUM DANYCH O STANDARDZIE TIER III

Posiadamy własne i bezpośrednie styki z łączami operatorskimi oraz punktami wymiany ruchu internetowego: ORANGE, THINX, TELIA, TINET oraz ATMAN. Nasza niezależność gwarantuje klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z naszych usług, ponieważ są one realizowane na naszych serwerach, monitorowane i konserwowane przez naszych specjalistów. Znamy każdy element naszej platformy, dlatego rozwój naszych usług nie jest niczym skrępowany.

Nasze serwery napędza oprogramowanie oraz komponenty klasy enterprise takich firm jak Supermicro, VMware, CISCO, Microsoft, HP czy IBM. Znajdują się w warszawskim centrum danych ATMAN spełniającym rygorystyczne wymagania standardu TIER III dla data center, co zapewnia wysoką stabilność działania infrastruktury. Dzięki całodobowemu wsparciu technicznemu infrastruktura jest w pełni skalowalna.

4

WYDZIELONE WYSOKIE PARAMETRY GWARANTOWANE

1 GHZ CPU, 2 GB RAM I 50 GB POWIERZCHNI NVME

Do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni odseparowane wysokie zasoby podstawowe – 1 GHz CPU, 2 GB RAM oraz 50 GB powierzchni NVMe. To znaczy, że unikasz głównej bolączki hostingu współdzielonego, w którym tysiące klientów znajdują się na tym samym serwerze i korzystają ze wspólnych zasobów. Prowadzi to często do awarii stron przez źle zoptymalizowane serwisy innych użytkowników. U nas Twoje konto i Twoje strony są w pełni niezależne i nigdy nie przestaną działać z winy innych klientów.

Jeśli okaże się, że 1 GHz CPU oraz 2 GB RAM to dla Twoich stron za mało, możesz skorzystać ze skalowania do maksymalnie 64 GB RAM oraz 24 GHz CPU. Zasoby zostaną dobrane w taki sposób, żeby Twoje strony zawsze działały. Rozliczamy je w modelu pre-paid – doładowujesz swoje konto, a nasze algorytmy zajmują się resztą.

5

FIRMA Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU

DZIAŁAJĄCA W BRANŻY OD PONAD 17 LAT

Jesteśmy firmą o w pełni polskim kapitale, która od przeszło 17 lat świadczy usługi hostingowe zdobywające uznanie wśród najbardziej wymagających użytkowników. Tworzymy dedykowane rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych klientów. Możemy pochwalić się opracowaniem autorskiego panelu administracyjnego, zapewnieniem redundantnych systemów serwerowych oraz stworzeniem unikalnego produktu na świecie – Elastycznego Web Hostingu.

Nasz ponad pięćdziesięcioosobowy zespół tworzą pasjonaci branży hostingowej, którzy od kilku lub kilkunastu lat rozwijają dhosting.pl. Dzielimy się na kilka zespołów – dział obsługi klienta, zespół programistów, zespół infrastruktury i IT, zespół designu oraz dział marketingu i sprzedaży. Nad prawidłowym działaniem firmy czuwają: dyrektor operacyjny, dyrektor techniczny, dyrektor marketingu, kierownik działu obsługi klienta oraz prezes zarządu.

Prawie cały zespół pracuje w kilkusetmetrowym biurze znajdującym się w biurowcu przy Alejach Jerozolimskich 98 w Warszawie. Mamy tutaj bardzo dobrą kawę ☕ i fantastyczną atmosferę! Klienci, którzy nas odwiedzili potwierdzają to. ❤

6

W PEŁNI AUTORSKI PANEL ADMINISTRACYJNY

ZAWSTYDZAJĄCY GOTOWE ROZWIĄZANIA

Od zawsze wiedzieliśmy, że gotowe, bez znaczenia czy płatne, czy darmowe panele administracyjne do zarządzania usługami hostingowymi, nie są dla nas. W pewnym momencie z pewnością dotarlibyśmy do ściany, która nie pozwoliłaby rozwijać się nam w takim zakresie, o jakim myślimy. Dlatego też od początku naszej działalności, czyli od 2002 roku, rozwijamy od podstaw własny dPanel.

W jednym miejscu z łatwością zarządzasz zamówieniami, limitami, skrzynkami pocztowymi, stronami WWW, kontami FTP, bazami danych, domenami, usługą SSH, zadaniami CRON, fakturami i płatnościami oraz Programem Partnerskim, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu naszych usług.

W marcu 2021 roku zaprezentowaliśmy najnowszą wersję naszego autorskiego panelu – dPanel 3.5. Jest to rezultat pracy całego naszego zespołu i jesteśmy bardzo dumni z efektu końcowego.

Już docierają do nas słuchy, że nowy dPanel, podobnie jak wcześniejsze wersje, zbiera pozytywne opinie wśród naszych Klientów i jest jednym z powodów, dla których zostają z nami na dłużej. Jest nam niezwykle miło czytać pozytywne opinie.

dpanel facebook opinia facebook opinia facebook opinia
7

JESTEŚMY JEDNYM Z PIERWSZYCH WYBORÓW

DLA DOŚWIADCZONYCH KLIENTÓW W BRANŻY

Z naszych badań wynika, że ponad 90% klientów przechodzi do nas od konkurencji. W głównej mierze z grup Nazwa.pl, Home.pl oraz H88 (Hekko, Linuxpl.com, Kei.pl i inne).

To pokazuje, że jesteśmy jednym z pierwszych wyborów dla niezadowolonych klientów konkurencji, którzy u nas znajdują spokój i nie martwią się działaniem swoich stron i biznesów jednocześnie.

Takie opinie naszych klientów o swoich poprzednich usługodawcach nie są specjalnym wyjątkiem:

„Wydajność usługi z roku na rok była coraz gorsza. Miałem wrażenie, że z miesiąca na miesiąc systematycznie obniżane są parametry serwera. Sklepy pracowały coraz gorzej mimo utrzymującego się na podobnym poziomie obciążenia serwera i liczby odwiedzin. Pojawiały się coraz częstsze błędy 500, na co pomoc techniczna miała zawsze jedną magiczną odpowiedź: »Prosimy sprawdzić skrypt, z serwerem jest wszystko w porządku«. Czarę goryczy przelała decyzja o wprowadzeniu płatności za »usługi IT«, czyli za przywrócenie kopii plików z backupu lub bazy danych z dnia wczorajszego w kwocie, uwaga... 200 zł netto za jeden katalog lub jedną bazę danych. Odszedłem od Nazwa.pl po około 10 latach współpracy, wyciągnąłem kilku moich klientów oraz namawiam każdego, aby nie wspierał swoimi pieniędzmi działań tej firmy. Nie żałuję.”

Ten sam klient po przejściu do dhosting.pl:

„Wzbudziliście moje zaufanie. Zanim podjąłem decyzję napisałem do was maila z kilkoma pytaniami. Odpowiedź była szybka i, co najważniejsze, rzeczowa. Nie wahałem się długo.”

wykres legenda
8

BEZPŁATNA MIGRACJA TWOJEJ STRONY

Z SERWERÓW KONKURENCJI NA NASZE

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz przejmować się migracją. Za darmo przeniesiemy na nasze serwery do 15 stron WWW oraz do 30 skrzynek pocztowych. Zadbamy również o optymalizację Twojej strony, żeby jej działanie wzbudzało Twój zachwyt.

Cały proces jest bardzo prosty:

  1. Zakładasz bezpłatne konto hostingowe.
  2. Opłacasz fakturę.
  3. Zgłaszasz nam chęć migracji telefonicznie lub przez Helpdesk 24h.

Twój udział w migracji kończy się w tym momencie. Teraz piłka jest po naszej stronie:

  1. W ciągu maksymalnie 24 godzin przeanalizujemy dane Twoich stron oraz poczty i określimy termin migracji.
  2. Migrujemy pliki Twoich stron, skrzynki pocztowe oraz bazy danych.
  3. Testujemy i jeśli wszystko jest w porządku, prosimy Cię o zmianę delegacji domeny (możemy również zrobić to za Ciebie).

To wszystko – od teraz Twoja strona wczytuje się z naszych serwerów, a my możemy pochwalić się kolejnym zadowolonym klientem!

facebook opinia
9

DOŚWIADCZONY DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

CZUWAJĄCY 24H NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU

Dokładamy wszelkich starań, żeby dział obsługi klienta tworzyły osoby zafascynowane tym, co robią. Usługi hostingowe nie kryją przed nimi żadnych tajemnic, wiedzą jak działają popularne systemy CMS i nie mają problemów z naprawianiem błędów powstałych w trakcie korzystania z witryny.

Każdy klient może liczyć na optymalizację serwisu w celu zwiększenia prędkości działania strony, co ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie.

Do Twojej dyspozycji oddajemy infolinię działającą od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Poza tymi godzinami, również w weekendy, oczekujemy na Twoje zgłoszenia w szyfrowanym kanale Helpdesk24.

zespół dhosting.pl facebook opinia facebook opinia
10

ZAUFAŁO NAM PONAD 40 000 KLIENTÓW

W TYM NAPRAWDĘ DUŻE I ZNANE MARKI

Z Elastycznego Web Hostingu korzysta aktualnie ponad 40 000 klientów! Ta liczba zwiększa się bardzo dynamicznie - każdego miesiąca z serwerów konkurencji na nasze przenosimy blisko 1000 stron.

Współpracujemy z wieloma dużymi markami, znanymi również na świecie. W tym gronie znajdują się między innymi: Alior Bank, Kazar, Lexus, Fibar Group, Kaspersky czy Solgaz.

Odpowiadamy za całą infrastruktury grupy Fibaro, która rozwija projekt inteligentnego domu i z powodzeniem współpracuje z firmą Apple. W przeszłości wielu naszych konkurentów nie było w stanie sprostać wymaganiom tej firmy. My podjęliśmy się tego wyzwania i od lat cieszymy się uznaniem tego klienta.

Nie możemy nie wspomnieć o serwisie technologicznym, Tabletowo.pl, które każdego miesiąca notuje 20 milionów wyświetleń. Po migracji do nas i wykorzystaniu Elastycznego Web Hostingu roczny koszt utrzymania serwisu zmniejszył się z 6000 zł do 560 zł. Dzięki temu, Tabletowo.pl może inwestować mnóstwo wolnych środków w rozwój biznesu!

Migracja do dhosting.pl i wykorzystanie Elastycznego Web Hostingu to nie tylko tańsza usługa, ale również spokój, pewność, że Twoja strona nie przestanie działać i to, że nigdy nie zostaniesz pozostawiony sam sobie.

alior bank kazar lexus kaspersky fibar solgaz

Zacznij testy jeszcze dziś!

  • 14 dni darmowych testów
  • Zadowolenie lub zwrot pieniędzy
  • Przeniesiemy Twój hosting za darmo

Załóż hosting na 14-dniowy bezpłatny test