Hosting dla ambitnych projektów.

12.11.2018 - 13.11.2018 | Konferencja

CloudEXPO 2018 w Nowym Jorku

CloudEXPO

Krótko o targach

CloudEXPO to konferencja skupiająca się na Cloud Computingu, Big Data, SDD, IoT DevOps, WebRTC i branży startupowej. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego administratora!

Będziemy szczęśliwi, jeśli odwiedzisz nasze stoisko (#130)! Każdy odwiedzający otrzyma hosting na rok za darmo i będzie miał szansę na wygranie Apple Watcha, więc warto do nas wpaść.

Jest to już kolejna konferencja teamu dhosting.com po TechCrunch Disrupt w San Francisco oraz Web Summit w Lizbonie. Poprzednie dwa wydarzenia to setki spotkań, wymiana doświadczeń oraz ogromna ilość nowej energii. Do zobaczenia!

W 2018 roku uczestniczyliśmy w targach CloudExpo odbywających się w Nowym Jorku i zorganizowanym w Centrum Kongresowym Jacob K. Javitsa. Była to kolejna okazja do podpatrzenia co inne firmy robią w segmencie hostingowym i pokazania własnych rozwiązań, a przy okazji inspiracji i wymiany pomysłów. Zainteresowanie targami było spore, co nas wyjątkowo cieszy.

W tym roku targi Cloud Expo przyciągnęły ponad 100 prelegentów z całego świata, a tematyka oscylowała głównie w obrębie usług powiązanych z chmurą. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować też swoje rozwiązania, które doskonale wpisują się właśnie w ten segment, przybliżając zawiłości chmury szerszemu odbiorcy, w przyswajalnym i prostym w obsłudze oraz kompletnym „opakowaniu”.

Wszyscy, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, mogli zapoznać się z Elastycznym Web Hostingiem na żywo przy naszym stoisku, przy którym demonstrowaliśmy w jaki sposób wygląda zarządzanie i jak działa usługa. To właśnie dzięki intuicyjnemu i nowoczesnemu dPanelowi, możesz wygodnie i w intuicyjny sposób zarządzać wszystkim niezależne czy jesteś w podróży, korzystasz z aplikacji webowej, czy z naszej aplikacji mobilnej dostępnej na wszystkie popularne platformy. Pokazaliśmy wiele ciekawych case-study i rozwiązań, które pokazywały zastosowanie EWH.

Było wiele materiałów informacyjnych opisujących EWH, które specjalnie przygotowaliśmy na to wydarzenie. Udało nam się spotkać z niektórymi z Was i poznać Wasz punkt widzenia, tak jak to robimy przy każdej okazji – zawsze pozostajemy miejsce do dyskusji i uwag.

To był udany czas, w tym roku mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z ciekawymi ludźmi i ogólnie każdym, kto chciał z nami porozmawiać. Doświadczenia, które zebraliśmy podczas tych wydarzeń, są bezcenne. To ostatnie wydarzenie 2018, które zaplanowaliśmy na 2018, i mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej okazji do spotkania.

TechCrunch Disrupt 2018

Web Summit 2018 w Lizbonie

Web Summit to jedna z największych konferencji poświęconych nowym technologiom na świecie. Odwiedzają ją firmy z Fortune 500, ale także niewielkie technologiczne przedsiębiorstwa. My pojawiliśmy się na targach jako wystawcy i partnerzy. Byliśmy tam obecni wśród takich firm jak: Apple, Samsung, Pinterest, Twitch czy Slack.

Wielkie dzięki za odwiedzenie naszego stoiska (Pavilion 2 - E214)! Każdy odwiedzający otrzymał hosting na rok za darmo i miał szansę na wygranie Apple Watcha, więc warto było do nas wpaść..

Zobacz relację
Zobacz wszystkie konferencje