Wprowadzamy obsługę triggerów i eventów dla SQL oraz usprawniamy Redis

Sprawdź

Hosting dla ambitnych projektów.

03.09.2018 - 12.09.2018 | Konferencja

TechCrunch Disrupt 2018 w San Francisco

Krótko o targach

TechCrunch Disrupt to cykl prawdopodobnie największych konferencji poświęconych technologii na świecie. Impreza przyciąga gigantów branży technologicznej, pojawiali się na niej przedstawiciele między innymi Google, Facebooka, Amazona, Ubera czy Shopify. Wśród nich my - z dumą prezentujący Elastyczny Web Hosting wśród amerykańskiej publiczności.

Do San Francisco polecieliśmy jako jeden ze sponsorów całego wydarzenia ze z góry ustalonymi celami. Zależało nam na zebraniu mnóstwa opinii, uwag i wskazówek oraz budowie licznych relacji biznesowych. Już teraz możemy powiedzieć, że było warto!

Warszawa - San Francisco - około 9412 kilometrów w linii prostej. Najpierw lecieliśmy do Amsterdamu, a później już bezpośrednio do celu. Cała podróż zajęła nam blisko 15 godzin, ale ze względu na różnicę czasu straciliśmy zaledwie 6. Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - nadrobiliśmy trochę filmów zmniejszając „kupkę wstydu”. Udało się również trochę pospać, więc jetlag nam nieszczególnie doskwierał.

Do San Francisco wybraliśmy się trzyosobową ekipą. Na zdjęciu od lewej: Gosia Midak, która pilnowała spraw organizacyjnych (to dzięki niej nie spóźniliśmy się na wylot i dotarliśmy cało na miejsce), Radek Dudek, product manager odpowiedzialny za rozwój Elastycznego Web Hostingu w Polsce oraz Dynamic Edge w Stanach Zjednoczonych i Rafał Kuśmider, CEO oraz założyciel dhosting.pl - dowodzący wyprawą.

Nasze stoisko nie służyło wyłącznie do rozmów (chociaż tych było zdecydowanie najwięcej) - sporym zainteresowaniem cieszyły się również gadżety, które specjalnie zabraliśmy ze sobą! Kubki, długopisy, smyczki a nawet krówki z naszym logo. Poza tym, każda osoba, która zostawiła nam swoją wizytówkę, otrzymywała dostęp do Dynamic Edge (1 GHz CPU, 1 GB RAM oraz 50 GB SSD) na rok za darmo. Na koniec targów losowaliśmy z całej puli jedną wizytówkę, której posiadacz otrzymał od nas całkowicie nowego Apple Watcha!

Nasze stoisko w ciągu tych kilku dni odwiedziło kilkaset osób. Prezentowaliśmy im Dynamic Edge, a także wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami. Otrzymaliśmy mnóstwo cennych opinii i sugestii, które od razu po powrocie zaczęliśmy wprowadzać w życie. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu feedbackowi nasz produkt jeszcze lepiej wpasuje się w gusta klientów!

Na zdjęciu po prawej obok Rafała stoi Jakub, który od 6 lat mieszka w San Francisco. Okazało się, że Rafał i Jakub są z tego samego miasta, Łowicza i kończyli te same szkoły. Potrzeba było kilkunastogodzinnego lotu, żeby panowie mogli się poznać.

PS. Jeśli myślisz, że ktoś Rafałowi przykleił do pleców kartkę, to się nie mylisz! Każda z naszych koszulek na plecach miała nadruk imitujący kartkę z napisem „Do you want free hosting? Just pat my back!”. Klepali. :-)

Nasze stoisko znajdowało się w hali z wieloma innymi równie znanymi firmami - iRobot, Shopify, VISA czy chociażby TomTom. Pomimo tego, że byliśmy ponad 9000 kilometrów od Warszawy, złapaliśmy kontakt również z wieloma Polakami, którzy także promowali swoje firmy za wielką wodą. Świat robi się zdecydowanie coraz mniejszy.

To już jedno z ostatnich zdjęć, które zrobiliśmy w trakcie TechCrunch Disrupt 2018 w San Francisco. Całe targi zrobiły na nas ogromne wrażenie, do Polski wróciliśmy z masą dodatkowej wiedzy, którą postaramy się przekuć w jeszcze lepszą usługę. Mamy nadzieję, że pojawimy się tam w przyszłym roku!

Na koniec zachęcamy do rzucenia okiem na krótkie, pamiątkowe wideo z naszego wyjazdu. Zostawcie łapkę w górę, komentarz i zasubskrybujcie kanał! Przez chwilę poczuliśmy się jak rasowi YouTuberzy. ;-)

WebSummit Lisbon 2018

Web Summit 2018 w Lizbonie

Web Summit to jedna z największych konferencji poświęconych nowym technologiom na świecie. Odwiedzają ją firmy z Fortune 500, ale także niewielkie technologiczne przedsiębiorstwa. My pojawiliśmy się na targach jako wystawcy i partnerzy. Byliśmy tam obecni wśród takich firm jak: Apple, Samsung, Pinterest, Twitch czy Slack.

Wielkie dzięki za odwiedzenie naszego stoiska (Pavilion 2 - E214)! Każdy odwiedzający otrzymał hosting na rok za darmo i miał szansę na wygranie Apple Watcha, więc warto było do nas wpaść.

Zobacz relację
Zobacz wszystkie konferencje